Wpis z mikrobloga

@brudnyPampers: bardzo popularny ze względu na cenę. Często psujące się gniazdo ładowania (osobiście znam 4 osoby które odsyłały zegarek). W najnowszej serii zrezygnowali z zaślepki na gniazdo ładowania - sami się kopią na ziemi.
@brudnyPampers: uzywam, razem z pulsometrem. Nie stwierdziłam zadnych problemów, ani z gniazdem czy ładowaniem. Trening przy -17st wytrzymał ;)
GPS bardzo dokładny, żadnych zastrzeżen.
Jak coś to pytaj, ja żałuję że tak późno kupiłam sobie ten zegarek ;)
@lollipops: używasz tylko do biegania czy do innych sportów tez? bateria faktycznie tak długo trzyma? Czy aplikacja polar flow jest ok czy topór?
Jak porównuje ten zegarek z innymi tak do 1000-1200 to wychodzi mi ze ten polar to zupełny rzeźnik. W innych dopłacasz za kolorowy wyświetlacz, wbudowany pulsometr, funkcje smartwatcha a do zastosowań sportowych niewiele więcej oferują (albo i mniej)... Generalnie decyzja o zakupie niemal podjęta.
@brudnyPampers: używam do biegania na długie dystanse jak i do interwałow w terenie i na biezni, kolarstwo, trening w budynku również, nawet odpalam przy jakimś rozciąganiu bo są specjalne profile sportowe do tego ;) zreszta sam mozesz sobie je tworzyć ;)
Bateria trzyma ponad tydzien, w sumie tak rzadko ładuje ze nie wiem dokladnie :d
polarflow jak dla mnie bardzo spoko, kwestia ogarnięcia :) mega plus za automatyczne wypychanie trenignów do
@brudnyPampers: Co do pulsometru. Jak będziesz go używał z nadajnikiem innego producenta niż Polar, prawdopodobnie będziesz dostawał powiadomienia na zegarku o słabej baterii w pulsometrze, nawet jak włożysz nową. To tak żebyś nie był zdziwiony, bo te powiadomienia są błędne. Z nadajnikiem Polara będzie normalnie.
Z nadajnikiem Polara będzie normalnie


@dietyloamoniowy: generalnie planuje zakupic polar m400 hr, ma juz pulsometr w zestawie. Natomiast rozkminialem jeszcze opcje pulsometru bluetooth na nadgarstek (wygodniejszy niz pasek na klate) ale zaprzestalem bo nic sensownego nie znalazlem.
@brudnyPampers: Ja biegam z M400 i bardzo polecam. Żona też ma i z gniazdem USB nie ma problemów. Oboje mamy wersje bez zaślepki. W starych po prostu pot często wchodził między zaślepkę i gniazdo usb i to powodowało przyspieszoną korozję. Po każdym treningu myję pod bieżącą wodą i odkładam tyłem do wyschnięcia, tak aby zegarek wysechł. Używamy od sierpnia zeszłego roku i bezproblemowo wszystko

Wszystko działa, GPS bardzo dokładny, całkiem fajny
@dawidm86: dzieki za opinie, jeszcze rano bylem 100% pewny polara, w ciągu dnia przeanalizowałem jeszcze kilka opcji (tomtom runer/spark, fitbit z gps z telefonu, kilka garminow) i obecnie skłaniam się również ku Garmin Vivoactive HR. Myślę że wybiorę pomiędzy tymi dwoma.
Czy używasz opaski HR z M400? Jaki jest komfort noszenia jej? Jest to coś co można nosić 24/7 czy raczej tylko trening i szybko ściągnąć?
@brudnyPampers: Tak. Bardzo fajny zegarek. Zaawansowany, dobrze współpracuje z biegaczem podczas treningu serwując jasne wskazówki, czytelny wyświetlacz. Jednak teraz warto zwrócić uwagę na zegarek, który będzie mieć premierę w Polsce na przełomie maja/czerwca i będzie t jednostka Polar M430. Info tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/polar-m430-gps-i-pomiar-tetna-na-nadgarstku/ Plus taki od M400, że ten zegarek będzie mie zintegrowany pomiar tętna z nadgarstka. Najważniejsze też to, że wykorzystany czujnik będzie bardzo podobny do Polar M600, a tam działał