Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass w tej cenie to chyba używka, bo najtańszy ucywilizowany Hatsan 90 to minimum 530zl (superwiatrowki.pl). Fakt, spust ma dobry, wiec ogolnie to warto, ale jak ktoś serio ma 400zl, to moze niech spojrzy na cos tanszego i tez z tuningiem?
@Pantokrator no spust to 90%sukcesu. Jak masz twardy bez regulacji to choć by nie wiem jak prosta lufa,jak obrobione koronką lufy, czy iloskretny gwint w lufie by nie był, celnie strzelać nie będziesz. Oczywiście na grilowe pykadełko to jeden #!$%@? , może być i takie ,ale w końcu zapragniesz trafiać na coraz dalsze dystanse. I wtedy spust zaczyna być problematyczny. Ją teraz z młodym bawimy się Marlinem Cowboy, zabawa przednia, magazynek na
@Kick_Ass bez przesady z tym spustem i 90% sukcesu. Powtarzalne złożenie jest w cholerę ważniejsze. Jak ktoś ma odpowiednie umieętności, to i przy twardszym będzie celny. Twoje kategoryczne wykluczenie możliwości dobrego strzelania "bo spust" jest konkretnym nadużyciem, tym bardziej, że po tuningu ten spust nie będzie zły, tylko po prostu gorszy niż w Hatsanie
@Kick_Ass dobra, zabrzmiało to ostro, ale po prostu nie uważam, że spust to 90℅ sukcesu, bo są inne, ważne czynniki, np. kontrola oddechu, złożenie, stabilność postawy etc.. spust może spieprzyć pozostałe elementy. Może, ale nie musi, bo zależnie od klasy strzelca, różny będzie wpływ procesu pociągnięcia za spust na celność - a sądzę, że Crosman z poprawionym spustem nie jest na tyle zły, by pogrążyć strzelca, który w miarę wie, co robi.
@Pantokrator zły nie jest ale nie dziwota że nikt nie strzela nimi na zawodach,gdzie poprawione harnasie się zdarzają. Brak wyczuwalnego drugiego stopnia nie pozwoli powtarzalne celnie strzelać na dalekie dystanse. Takie jest moje zdanie.
@Kick_Ass dobra, ale jak ktoś kupuje wiatrówkę za 400zł, to raczej nie po to, by jeździć na zawody. Swoją drogą, to, że sprężyna potrafi trafiać w zupełnie inne miejsce zależnie od złożenia tak zniechęca, że chyba bym napisał - dołóż 2k i kup pcp.
@Pantokrator no nie , masz sprężyny i Sprężyny. :) HW np już za 900 zł masz piekielnie celny karabinek. Inna sprawa że tak jak mówisz za 400 zł to ma przynosić frajdę,dla mnie frajdą jest rozwalanie puszek i butelek na 30-40 metrze, dla innego będzie pięciogroszówka na 50 i więcej metrach.
@Kraker245 jesli jeszcze nie kupiles, to ja tez polecam hatsana 90 stg 4,5mm jak dobre poszukasz to znajdziesz za te 400zl nowke. Ja strzelam z fabrycznego, bez zadnych przerobek juz kilka ladnych lat i jest dobrze. Tylko pamietaj, zeby srut kupowac jakis w miare dobry (tomitex, H&N) bo inaczej bedzie latal wszedzie tylko nie do celu