Wpis z mikrobloga

Taki życiowy mem mi się obił o oczy, sto procent prawdy - ostatnio moda jest na kreowanie otyłości jako "normalna i atrakcyjna sylwetka, a te wszystkie fit laski to fotoszop i kobiety tak nie wyglądają!".

Zwłaszcza leniwe grubaski lubią wrzucać jakieś tego typu posty na facebooku "hurr durr prawdziwa kobieta nie jest szkieletem". Owszem, mężczyzna woli krągłości, ale takie jak poniżej - kobiety za to, którym nie chce się dbać o siebie dorabiają potem do tego jakieś teorie, że kobieta to musi mieć otyłe dupsko i zero mięśni.

#tyleczki #fitnessboners #rozowepaski
Fallriv - Taki życiowy mem mi się obił o oczy, sto procent prawdy - ostatnio moda jes...

źródło: comment_ukrIJtjNobqzBztLOqTPepd0uRKAZc7q.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
ostatnio moda jest na kreowanie otyłości jako "normalna i atrakcyjna sylwetka"

@Fallriv: nie. jezeli juz, to grubasy chca, zeby sie od nich #!$%@? i nie oceniac wylacznie przez pryzmat obzarstwa.
  • Odpowiedz
kobiety tak nie wyglądają!


@Fallriv: no to jest hit, gadasz z takim wielorybem i ci mowi ze prawdziwe kobiety nie wygladaja jak w telewizji, no nie, w ogole, codziennie mijam ladniejsze, ale nie, to pewnie moje wyobraznia
  • Odpowiedz
@Fallriv A z drugiej strony są faceci którzy mówią "kobieta kończy się na 50 kg" podczas gdy tyle to mogą ważyć tylko leniwe chuderlaki, bo mięśnie swoje ważą. Nie dziwne więc, że powstaje jakaś frustracja, gdy wszyscy chcą żebyś wyglądał jak na zdjęciu i jednocześnie ważył 45 kg xD
No chyba że masz 1,3 metra wzrostu to wtedy może się da.
  • Odpowiedz
@Fallriv: jak widzę człowieka hejtującego grubasów, to od razu staje mi przed oczyma suchoklates, który #!$%@? czipsy i batony, chleje piwsko, nie wychodzi z piwnicy, ma pierwsze objawy miażdżycy i jest takim samym leniwym podludziem, tylko po nim tego nie widać, bo ma szybką przemianę materii. Gratuluję, skutecznie ukrywasz swoje #!$%@?.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: no niestety nie trafiłaś, nie mam mocnych tendencji do tycia, ale musze uważać w miarę co jem i na siłkę chodzić bo inaczej bym się dość szybko zapuscil ;) Podstawowe liczenie kalorii w zyciu codziennym to mus.

Do tego dbam o swój wygląd nie tylko na siłowni, dobry ubiór to podstawa u mężczyzny. Tak samo mam bekę z facetów co garnitur noszą na wesela i pogrzeby jak z tych grubych
  • Odpowiedz
@Fallriv: na prawdę tak cię boli, że ktoś jest leniwy i nie dba o siebie i poza tym, że musisz się na niego patrzeć w miejscu publicznym nijak inaczej ci nie wadzi? nie rozumiem tego. są ludzie agresywni, niekulturalni, śmierdzący itd, którzy o wiele bardziej mnie denerwują, a nieproporcjonalnie dużo hejtu dostają ludzie, którzy po prostu są.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: nie boli mnie, że "są" - trochę czytania ze zrozumieniem. Ale podpowiem Ci bo widzę, że kiepsko z myśleniem o tej godzinie: denerwuje mnie jak ktoś jest leniwy i wygląda jak gówno na własne życzenie, a krytykuje tych co o siebie dbają i wrzuca jakieś gówno-wpisy na fb że "duże jest piękne" xD O takich ludziach przecież był mój post.
  • Odpowiedz
hejtuje leniwych co nie chce im się nic w sobie zmienić i wolą równać w dół


@Fallriv: wiem, co napisałeś we wpisie, ale z innych komentarzy odniosłem (#falszywyrozowypasek) wrażenie, że nie trzeba wmawiać ludziom, że jest się pięknym, wystarczy, że jest się jakim jest i nic się z tym nie robi i to już kwalifikuje do twojej pogardy.
  • Odpowiedz
@Fallriv: no ten fragment, który zacytowałem na przykład, ale jeśli uważasz inaczej, to mnie popraw. zgodzę się, że wmawianie ludziom co ma się im podobać jest głupie, ale czy tylko dlatego cię oni irytują?
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: właśnie to o czym mówię - równać w dół, czyli ludzi dbających o siebie sprowadzać do roli "nienormalnych" i wmawiać jak tylko się da na około, że bycie otyłym to nic złego i tak wygląda życie, bo krągłości są spoko.

Póki sobie są grubi i im to nie przeszkadza, akceptują siebie i mają #!$%@?, to nie mam nic przeciwko, ale jak zaczynają mi wmawiać, że ma mi się to podobać
  • Odpowiedz
@Fallriv: Tak szczerze powiedziawszy, to ten tyłek wygląda trochę sztucznie (push-up), a promowanie sztucznego powiększania kształtów też nie jest fajne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żeby naturalnie osiągnąć taki tyłek trzeba poświęcić sporo czasu na ćwiczenia i dietę, co w zasadzie jest spoko poza tym, że od kobiet jednocześnie często wymaga się by były ambitne i spełniały się w pracy, jednocześnie rodziły dzieci, oczywiście bez macierzyńskiego bo jak
  • Odpowiedz
@kicioch: nikt nie wymaga tego od kazdej kobiety - a jesli ktos ma takie wymogi, to sam powinien spelnaic wysokie standardy pod tym katem. kwestia raczej rozbija sie o to, ze tak wygladaja "kraglosci" - a nie kragly brzuch wylewajacy sie zza paska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz