Wpis z mikrobloga

Jestem #!$%@?.
Na światłach jakiś seba w Golfie wyraźnie miał ciśnienie na mały sprint do kolejnych świateł... xD Ulica (prawie) totalnie pusta. Prawie, bo daleko przed nami #yanosik widział kontrolę prędkości czochającą za zakrętem. Powarczałem trochę swoim 1,9TDI, coby bardziej rozpalić delikwenta. Dodatkowo popełniłem lekki falstart. W połowie drogi dałem się wyprzedzić niby ostrożnie biorąc zakręt. Na końcu łuku utrzymywałem już przepisową 60-tkę.

Do mety dojechałem pierwszy. Wygrałem.


  • 43
@lukaschels nikt normalny tego nie robi? xD
Padłem. Myślisz, że po co ludzie mają zabawki 200+, 300+, 400+KM?
Jasne jak stanę na światłach z 1.9TDi to mam w dupie, ale jak stoi koło mnie RX8, S2000 Focus RS, to easy że muszę go sprawdzić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak samo z motocyklami, ileż to razy skopalem dupe szlifierkom i ileż razy dostałem po dupie ( ͡° ͜
@Gabu: czasy czasami, na dużym nakedzie możesz poniewierać sporty nawet litry, bo u mnie ślizgasz sprzęgło do powiedzmy 40km/h, a potem ogień i przy 200km/h sport przelatuje koło mnie jakbym stał, ale technicznie byłem cały czas z przodu i nie zawsze jest aż taka prosta ( ͡º ͜ʖ͡º)
A pamiętam jak jeździłem R1 to trzeba ślizgać sprzęgło ze startu do 80km/h (jedynka do 155km/h), bo poniżej