Wpis z mikrobloga

@wuut: W połowie stycznia po 9 latach palenia przerzuciłem się na efajka. Zaczynałem od 18mg teraz jestem na ok 5 mg ;). Każda kolejną porcję liquidów robię słabszą.
  • Odpowiedz
@fazjoszi: Wydaje mi się, że ludzie szukają w epapierosach jakiegoś magicznego leku. Trzeba mieć mocną wolę, aby schodzić z mocy liquidów - rozstanie ze śmierdziuchami jest po prostu mniej bolesne. Ja jestem na etapie 6 mg, wapuje bazy bezsmakowe i palę rzadziej, bo smaku nie ma żadnego. Za 2 tyg. Desmoxan i mam nadzieje, że to będzie definitywny koniec.
  • Odpowiedz
epapierosy to bullshit, bo podtrzymuje nawyk palenia, może i jedenmu na iluś się uda, ale oni rzucili by też normalnie, to tylko forma zastępowania nałogów i tyle
  • Odpowiedz
@mojawatrobaczasemodmawiajanigdy: możesz napisać coś więcej? Ja ponad tydzień temu rzuciłem palenie dwóch paczek najmocniejszych fajek dziennie (po prawie 20 latach palenia) na rzecz epapierosa i jakoś się na razie trzymam, łatwo nie jest ale ta efajka mi pomaga nie zwariować. Efekty też są bo już po tygodniu nie kaszlę każdego ranka jak gruźlik przez 15 minut.
  • Odpowiedz
@PanMarianPazdzioch na podstawie jej obserwacji epety są bardziej szkodliwe niz normalne pety. Gościu po paleniu Epeta miał usunięty kawałek policzka, zęby i element kości policzkowej. Podczas wyciskania ropy że skóry przy kości policzkowej zapadło mi się oko do oczodołu. Ta wizualizacja pozwoliła mi rzucić palenie/całowanie po ponad 12 palenia. Epeta nie będziesz wyciągał z ust, będziesz się denerwował jak go gdzieś zapodziejesz itp. A cenowo wychodzi bardzo podobnie biorąc pod uwagę całokształt.
  • Odpowiedz
@fazjoszi: Efajka to gówno jakich mało. Niby lepiej, bo nie śmierdzisz, ale zaczynasz mieć nawyk, że ciągniesz to cały czas. Siedzisz przy biurku, jedziesz samochodem, nudzisz się w domu w kółko to samo. Wpadasz w tę pętle i przyjmujesz tak naprawdę większe ilości nikotyny jak przy zwykłej fajce. Polecam to rzucić, ale sama silna wola to za mało. Przez kilka dni będzie super euforia, ale potem odezwie się głód nikotynowy. Dlatego
  • Odpowiedz
@Harmonijka: a co takiego jest złego w nikotynie z epapierosa? "wspomagacz, który z jednej strony odpręża, łagodzi stres, a z drugiej usprawnia procesy myślowe" Co innego palone jako normalny papieros wraz z 6tys substancji szkodliwych dla organizmu.
  • Odpowiedz