Wpis z mikrobloga

  • 2333
1. Bądź mną - miłośniczka Harrego Pottera bardzo.
2. Wszystkie części po polsku, angielsku i rosyjsku na półce.
3. Namów niebieskiego paska na obejrzenie wszystkich filmów.
4. Opowiadaj w trakcie o tym, że jako dzieciak czekałaś na list i że w sumie do tej pory jakaś część dzieciaka w Tobie nadal czeka.


5. 3 miesiące później. Nadal bądź mną. I miej urodziny.
6. Słyszysz pukanie, otwierasz drzwi, a tam niebieski z pluszową sową, która do dzioba ma przymocowany list z pieczęcią.
7. Otwierasz, a tam:

list informujący o tym, że przyjęto Cię do Hogwartu, lista zakupów i wytycznych dla pierwszoroczniaków, bilet na pociąg, który odjeżdża z peronu 9 i 3/4, a do tego rozpiska lotów i zaproszenie na długi weekend do Lądka :3

Dlatego Mirki i Mirabelki mam dla was radę - jeżeli macie marzenia, nawet takie zaśniedziałe, z dzieciństwa, morze mondre, morze gupie, nie wiem - mówcie o nich głośno, bo nigdy nie wiecie, kto postanowi je spełnić :)

#coolstory #urodziny #harrypotter #zwiazki #chwalesie

Btw. - od wczoraj mam 26 lat, a cieszę się tak, jakbym miała 16 :3
anuszqa - 1. Bądź mną - miłośniczka Harrego Pottera bardzo.
2. Wszystkie części po po...

źródło: comment_mSBmSJa38aT0tVF8vZeo3XqY4nIEGY9g.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Damian1998 Dla dokształcenia :D
Tak samo mam w 3 werajach językowych:
Mały Książę, Mistrz i Małgorzata, Millenium Stiega Larssona, Samotność w sieci (w Rosji to był mega hit) i trochę Kapuścińskiego :)
W ogóle - Mistrza i Małgorzatę mam w 6 egzemplarzach XD Po rosyjsku, angielsku, polsku, a do tego egzemplarz z lat 70', wydanie kolekcjonerskie na papierze kredowym z ilustracjami (pjur bjuti), w nowym przekładzie i 'brudnopis' po rosyjsku, popisane słówkami
  • Odpowiedz
@anuszqa: Piękna spraw,a, ostatnio byłem w Londynie - jak zobaczysz kolejkę do zrobienia sobię fotki przy wózku na peronie 9 i 3/4 to padniesz :D
  • Odpowiedz
@anuszqa: Dobrze, że mój różowy nie przegląda mirko.
Urodziny za parę miesięcy, nie jestem w stanie sobie wyobrazić jej rekacji na coś takiego, więc zapisuję do ulubionych :)
  • Odpowiedz
@anuszqa: tylko jak już będziesz na TYM dworcu, to nie rozpędzaj się za bardzo, bo wiesz... zawsze jakiś Zgredek może się trafić i tylko sobie guza o filar nabijesz :)
  • Odpowiedz