Wpis z mikrobloga

Uszanowanie! W sieci pojawił się nasz drugi materiał z Vanuatu. Wyspa Tanna, aktywny wulkan i poszukiwanie szczęścia. Wróciliśmy w niedzielę, że temat świeżutki. W odcinku również jaki jest koszt takiej dwutygodniowy dwutygodniówki, gdyby ktoś był zainteresowany. Na inne pytania mogę odpowiedzieć pod znaleziskiem. Zapraszam do wykopków.
http://www.wykop.pl/link/3659187/najszczesliwsi-ludzie-na-swiecie-vanuatu-gdzie-badz-24/
#podroze #podrozujzwykopem #swiat #ciekawostki
  • 5
@GBDZ: nie przemawiaja do mnie takie opisy. Bylem m.in. na Cape Verde. Tez niby 'raj': super plaze, cisza, spokoj, a ich slogan reklamowy to 'no stress'.

Wystarczy jednak troche oddalic sie od miejsc, ktore dzieki przemyslowi turystycznemu sa ucywilizowane ( woda zdatna do picia, wifi, czystosc, porzadek, opieka lekarska etc. ) by zobaczyc syf, brud i smrod typowe dla miejsc uposledzonych w rozwoju.

Takze nie, nie podzielam opini o takich miejscach
@benzdriver: akurat na Vanuatu syf, brud i smród nie są tutaj aż tak powszechne, a definicji "raju" też jest wiele. Ja traktuję to raczej jak wycieczkę na koniec świata. Anyway, benzyna droga w penis.