Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przede mną i moim #rozowypasek pierwszy stosunek. Dopiero to planujemy, wiadomo, ale mój pasek boi się że zajdzie w ciąże. Jak ją przekonać, że praktycznie nie ma szansy zajścia w ciąże, gdy będę w gumce i wyjmę na czas, szczególnie gdy będzie miała dni niepłodne? Ten sam wiek, 19 lat. Jakieś porady? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#seks #pierwszyraz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 49
  • Odpowiedz
@PrytaFatalna: czo

Kalendarzyk w apce, który ledwo działa, ma sprawić, że będzie czuła się bezpieczniej? Czy tego samego zadania nie spełnia prezerwatywa? Plus parę innych.

#!$%@?ę, widziałem, że edukacja w tym zakresie praktycznie nie istnieje, ale zarzucając klasykiem: "gdzie byli rodzice?"
  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa: A kto mówi, żeby nie stosować również prezerwatyw? Ja dla przykładu czuję się z tym bezpieczniej, nie muszę sama wyliczać dni płodnych. Na tabletki antykoncepcyjne nie nadaje się zdrowotnie, także połączenie tych 2 metod póki co jest dla mnie najlepsze. Można używać jedynie prezerwatyw, ale jestem panikarą, więc używam również apki, która działa bez zarzutów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz