Wpis z mikrobloga

Chciałbym żyć w czasach, gdy nie było cywilizacji, ludzie jedli co znaleźli, polowali, żyli w zgodzie z naturą, podziwiali piękne, naturalne widoki, wdychali tylko świeże powietrze, budziło ich słońce, a nie budzik, wstawali, bo chcieli, a nie ze musieli być na rano do pracy, podziwiali przyrodę, dzikie zwierzęta, odkrywali nieznane miejsca... W kółko można by wymieniać.
  • 74
  • 6
@jareqq nie chodzi mi totalnie o to. Chodzi mi o to, że każdy dzień w pewien sposób wyglądałby inaczej. A ja kocham przyrodę, uwielbiam zwiedzać, poznawać nowe miejsca i tak robię jak tylko mogę, ale najbardziej uwielbiam surową przyrodę. Twoja teoria jest raczej o Tobie, bo ja ciągle pisałem o czym innym.

@zirytowana_plaszczka to prawda. Największy minus.
@medykydem: Jeszcze chciałbym dodać że polowanie zajmowało zapewne masę czasu, to nie było tak że hehe wstanę sobie o 10, pójdę na godzinkę i z głowy. Tak samo z innymi czynnościami, podejrzewam że czasu wolnego (takiego gdzie nie robisz totalnie nic) było naprawdę niewiele. I jeszcze to:

budziło ich słońce, a nie budzik


Czyli w lecie wstajesz o 5 rano i idziesz spać powiedzmy o 22. Zdecydowana większość dnia upływa na