Wpis z mikrobloga

Chciałbym żyć w czasach, gdy nie było cywilizacji, ludzie jedli co znaleźli, polowali, żyli w zgodzie z naturą, podziwiali piękne, naturalne widoki, wdychali tylko świeże powietrze, budziło ich słońce, a nie budzik, wstawali, bo chcieli, a nie ze musieli być na rano do pracy, podziwiali przyrodę, dzikie zwierzęta, odkrywali nieznane miejsca... W kółko można by wymieniać.
  • 74
  • Odpowiedz
  • 7
@Meryl14015 to praktycznie wszystko co opisałaś jest dla kobiet wyborem, a nie przymusem 'bo takie złe czasy'. Tylko dlatego trzeba teraz to wszystko robić bo 'nikt nie pohamuje'? Masz swój rozum chyba i robisz tak jak uważasz, nie tłumacz się jakimiś niby najgorszymi czasami dla kobiet bo to żałosne.
  • Odpowiedz
@Meryl14015: Chyba jednak jesteś trollem, ale Ci odpiszę, bo co mi szkodzi.

ja nie potrzebuje mozliwosci glosowania ani innych takich praw obywatelskich- mezczyzni znaja sie na polityce duzo lepiej i sa lepszymi politykami. Jak jakas kobieta bardzo sie poczuwa do rzadzenia w kraju, to milo ze moze. 99 procent kobiet jednak nie chce zapuszczac sie w te rejony, zwlaszcza jak juz maja dobrze w zyciu.


Jak nie potrzebujesz praw obywatelskich, to
  • Odpowiedz
ja nie potrzebuje mozliwosci glosowania ani innych takich praw obywatelskich- mezczyzni znaja sie na polityce duzo lepiej i sa lepszymi politykami.


@Meryl14015: xDDDDDD
#!$%@? jak trzeba mocno #!$%@? sobie zycie by zostac stuleja lvl "udaje marnie kobiete na wypoku by srac mizoginia od przykrywką"? Serio powiedz mi, mama cie przebierala w sukienki, lała kablem?
Cos strasznego musialo sie stac? XD

OP ma zabawne dziecinne spojrzenie "kiedys bylo lepij" ale ty jestes
  • Odpowiedz
@medykydem: Głupoty piszesz. W tamtych czasach czasu miałbyś na to swoje "zwiedzanie" jeszcze mniej, niż masz dzisiaj. Od rana do nocy zapierdzielałbyś w poszukiwaniu pożywienia oraz jego przygotowywaniu. Ciągłe poczucie zagrożenia oraz walka z siłami przyrody, dbanie o bezpieczeństwo, zbieranie materiałów i budowa schronienia (zapewne w często zmienianych miejscach). Do tego dochodzą choroby i opatrywanie ran. Wszystko, czego potrzebowałbyś, a co dzisiaj po prostu kupujesz - musiałbyś wytwarzać sam.
Nie chce
  • Odpowiedz
@medykydem: Ja czekam az wygram w lotka albo ktos wpadnie na pomysł stworzeni takiego świata, gdzie wchodząc do wioski daja ci liścia na jaja i klapki z trocin i dam budujesz sobie osadę, łapiesz kurczaki i koguta a potem je rozmrażasz. Budujesz, uprawiasz , hodujesz. Fajna sprawa, nawet na jakis okres tylko, dobra odskocznia od tej codziennej gonitwy za sztucznym szczęściem.
  • Odpowiedz
@medykydem: bliskość natury to chyba jedyna zaleta...
W zależności od miejsca zamieszkania, to: brak antykoncepcji; brak światła, a świece musisz sobie zrobić sam, chyba że chcesz mieszkać przy ognisku; brak bieżącej i ciepłej wody; konieczność upolowania sobie jedzenia, albo jedzenie upoluje ciebie, pełno podstępnych, groźnych zwierząt takich jak pumy czy jadowite węże; brak leków, jedyne co to możesz sobie nabierać jakieś zioła, jak znajdziesz i wiesz do czego służą, brak znieczulenia,
  • Odpowiedz