Wpis z mikrobloga

Uważam, że każda kobieta/dziewczyna powinna umieć się chociaż raz podciągnąć i wykonać pompkę (męską). Aktualnie kobiety oblazły tłuszczem i myślą, że dbanie o siebie oznacza drogie ciuchy i kosmetyki. Nic bardziej mylnego. Wpis nie odnosi się tylko do osób otyłych bo są dziewczyny co wydają się być szczupłe a nie mają siły przebiec do autobusu. Zresztą sam ich bieg wygląda dość komicznie. Czego oczekiwać po kimś kto całe życie imprezki a z WFu zwolnienia. Tak więc #rozowepaski zacznijcie wymagać od siebie a nie tylko od #niebieskiepaski. #silownia #dieta #logikarozowychpaskow #gownowpis #byloaledobre
  • 26
@Poldaz ale to nie dlatego że jest szczupła tylko raczej z lenistwa.
Uwierz mi- nie mam mięśni, nie uprawiam sportów, jestem chudziutka i do tego mam hmm dosyć spore piersi. Czyli warunki do treningów siłowych marne. zrobię ok 35 pompek męskich bez problemu
@mikro_beast napisałem że jest szczupła żebyś wiedziała że nie spotykam się z jakimś wielorybem który faktycznie mógłby mieć problem żeby dzwignac swoje cielsko, próbowałem ją namówić żeby do swojego trybu życia dorzucila trochę wysiłku fizycznego, skończyło się na jednym wyjściu na siłownię, oczywiście udokumentowanym na instagramie (). 35 pompek to super wynik!
@mikro_beast nie zrobię ani jednej pompki ani się nie podciągnę i nie bardzo wiem, jak to zmienić, bo malutkie obciążenia mam wrażenie nic nie zmieniają, a już powiedzmy 5kg hantel to za dużo dla mnie na jedną rękę