Wpis z mikrobloga

Uważam, że każda kobieta/dziewczyna powinna umieć się chociaż raz podciągnąć i wykonać pompkę (męską). Aktualnie kobiety oblazły tłuszczem i myślą, że dbanie o siebie oznacza drogie ciuchy i kosmetyki. Nic bardziej mylnego. Wpis nie odnosi się tylko do osób otyłych bo są dziewczyny co wydają się być szczupłe a nie mają siły przebiec do autobusu. Zresztą sam ich bieg wygląda dość komicznie. Czego oczekiwać po kimś kto całe życie imprezki a z WFu zwolnienia. Tak więc #rozowepaski zacznijcie wymagać od siebie a nie tylko od #niebieskiepaski. #silownia #dieta #logikarozowychpaskow #gownowpis #byloaledobre
  • 26
  • Odpowiedz
Aktualnie kobiety oblazły tłuszczem i myślą, że dbanie o siebie oznacza drogie ciuchy i kosmetyki


nie wszystkie... mój #rozowypasek wczoraj przebiegł 6km a w tym miesiącu 73

są dziewczyny co wydają się być szczupłe a nie mają siły przebiec do autobusu


to przez to, że dla kobiety najprostszym rozwiązaniem, aby "dobrze wyglądać" to nie jeść

facet, aby "dobrze wygladać" musi jeść, ale uważać co je, wiele rzeczy sobie odmawiać, pamiętać o regularności
  • Odpowiedz
@Poldaz: jak to mówią trenerzy motywacyjni: wszystkie ograniczenia są w głowie :P
@Adronitis nie jestem trenerem osobistym, wręcz przeciwnie :P ale serio nie wierzę, że leżąc na brzuchu nie podniesiesz się do góry i z powrotem na glebe. a od tego już bardzo blisko do poprawnej pomeczki. ja jestem w stanie tyle zrobić, bo kilka lat temu się zawzięłam i stwierdziłam że zrobię challenge http://www.100pompek.pl/ ale po pewnej ilości nadgarstki odmówiły
  • Odpowiedz