Wpis z mikrobloga

mirki, szukam samochodu z silnikiem benzynowym 1.4 90KM lub mocniejszym, 5 drzwi, rocznik 2009 lub nowszy, najchętniej w przedziale 15-20k.
Przyglądałem się modelom takim jak np. Peugeot 207, Mazda 2. Podobała mi się także Dacia Logan (przynajmniej z wyglądu, wnętrze sprawiało dobre wrażenie przy tej cenie), choć wyszperałem że to nie najlepszy wybór.
Rozważam jeszcze zakup nowego i np. leasing, jednak nie jestem przekonany na tą chwilę.

czy może ktoś polecić zaufaną osobę działającą w okolicach #poznan która pomoże z zakupem auta (wybór modelu, sprowadzenie sprawdzonej sztuki)?
szperanie na otomoto i pochodnych pochłania ogrom czasu a co najmniej połowa ogłoszeń jest od mirków handlarzy i ma podejrzanie mały przebieg, a właśnie auta spawanego z trzech modeli i przystanka chciałbym uniknąć :(

#auto #samochody #motoryzacja #kupnoauta #kupautozmikro
  • 15
@qbek w twojej okolicy będzie problem, bo tam sami handlarze złomem. Weź sobie w leasing Fiata Tipo z 1.4 95 km hatchback. Wyjdzie cię to jakieś 600 zł miesięcznie i problem z głowy.
mirki, szukam samochodu z silnikiem benzynowym 1.4 90KM lub mocniejszym, 5 drzwi, rocznik 2009 lub nowszy, najchętniej w przedziale 15-20k.


@qbek: z 2009 roku za 20k to będzie jakiś trup, fiaty jakieś włoskie i francuskie to już w ogóle syf. Nie lepiej starsze ale lepiej wyposażone? Przecież takim fiatem czy dacią to jak komuniakcją miejską się jeździ
@qbek: Też optuje za Astrą H, czasami robię taką trasy i jest całkiem wygodna jak na 1.4 90hp, no i ładnie wyciszona, a to rok 2007 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko może wziąłbym mocniejszą jednostkę