Wpis z mikrobloga

Drodzy, ale ze mnie pierdoła ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam problem... ( ͡° ʖ̯ ͡°) może nie wagi życiowej ale...
straciłem przez przypadek wszystkie zakładki w chrome a miałem tam wiele skrótów do ciekawych artykułów, stron, poradników i wszelkich źródeł na nietresujące mnie tematy, które zbierałem przez długi okres czasu. (,)

Następujące kroki nie przyniosły żadnych rezultatów:

-> w ścieżce C:\Users\{user}\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default zamiana pliku bookmarks.bak na bookmarks
-> zamiana pliku bookmarks.bak na bookmarks.html i wczytanie ich w menu zakładek za pomocą opcji "wczytaj zakłądki z pliku html"
-> przywrócenie systemu sprzed kilku dni a później ponowna zabawa z w/w plikami.
(oczywiście restartowałem przeglądarkę za każdym razem)

Kurde... czy serio nie zapisują się one nigdzie online, skoro jestem cały czas zalogowany do konta google?

Znalazłem je w swoim telefonie, na którym też mam zainstalowane chrome, ale ich stan jest dosyć stary (dużo brakuje) ale od biedy wolałbym już to, niż nic.

Czy "ktoś coś" ?

#google #chrome #przegladarki #komputery #informatyka #internet
Pobierz Brezen - Drodzy, ale ze mnie pierdoła ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam problem... ( ͡° ʖ̯ ͡°) może nie...
źródło: comment_zOxX7YLlb5kAUohGyz3cIHTVPaXTufg8.jpg
  • 8
@lordHunter: Jestem zalogowany cały czas.
To było tak, że wczoraj wieczorem korzystałem z laptopa bez myszki a nienawidzę touchpadów, no a z racji, że leżałem już w łóżku nie miałem trochę wyjścia... użerając się z touchpadem przez przypadek zaciąłem do paska zakładek stronę na której byłem i gdy chciałem ją z niego usunąć, komputer na kilka sekund zamulił, po czym skasowały się one wszystkie.