Wpis z mikrobloga

I oto jest. Dopiero teraz wrzucam zdjęcia, bo trochę zajął pierwszy spacer i zapoznanie się z domem oraz podwórkiem. Jak się wabi, to jeszcze nie ustalone. W schronisku nazwali go Goofy, ale tylko żeby jakoś odróżnić, i tak nie reaguje na imię. Chociaż rodzinie się spodobało to imię i tak go zwą. Ja osobiście nazywam go per Kotlet, bo z jakiegoś powodu akurat na to słowo reaguje xD Wiek to około 2 lat. Długowłosy, zgodnie z zaleceniem alergologa. Boi się też każdego z rodziny poza mną. Wiadomo, ja to zawsze jestem kochany i najlepszy (kryptoreklama dla różowych) ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wołam plusujących i komentujących
#gownowpis #zwierzaczki
S.....2 - I oto jest. Dopiero teraz wrzucam zdjęcia, bo trochę zajął pierwszy spacer ...

źródło: comment_LhQstAKSTzvYXNTUHgk4faMlYbh2qHKn.jpg

Pobierz
  • 65
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (166)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @smalec_alfa @SyVie @Hannahalla @AryaStark @Melisandre @pr0lame @xewep10 @ratemypoo @dredeq @na_zawsze_zielonka @emilkos8 @strazak_piroman @niewidziszsmutnego @rudelusterko @Arcziii @Songiewicz @staryhippis93 @Czarnulka_ @etoszyry @mlwn