Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem 30-letnim przegrywem. Jestem z jedną dziewczyną od 7 lat, która jest dziewicą. Tak, dobrze czytacie. Przez 7 lat czekałem a jedyną aktywnością seksualną między nami był petting kończony wzajemnymi orgazmami. Na to się godziła. Ona z tych co po ślubie, rodzina też tego samego zdania. No ok lubię ich, szanuję. Myślałem że wystarczało mi to co było, jaki byłem naiwny. W planach ślub na przyszły rok ale ja się go boję. Poza tym zawsze #!$%@?ł mnie w niej jej brak inicjatywy, spontaniczności, wiecie jak to jest jak swojemu różowemu za każdym razem musicie dawać instrukcje obsługi, że my faceci też tak mamy że lubimy jak nas nasz różowy mile zaskoczy? Nie ma tu ognia, z resztą czy kiedykolwiek był? Jestem 30-letnim przegrywem. Znowu się z nią dzisiaj pokłóciłem, a teraz jeszcze walczę z waleniem konia bo i może substytutem dla braku zadowalającego życia seksualnego był, ale też niszczy moją produktywność. #!$%@? jaki ja jestem głupi.

#rozowepaski #anonimowemirkowyznania #stulejacontent #nofapchallenge #przegryw #frajeralert

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 29
  • Odpowiedz
@kawazrana: też tak nie uważam, wręcz przeciwnie, zazdroszczę im niezmiernie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak by moja poprzednia relacja po mnie spłynęła zamiast zostawiać na mnie rysy po raz n-ty.

W sumie, ciekaw jestem jak ona to widziała z praktycznego punktu widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale miała farta bo jakoś to się z moimi urodzinami zbiegało, a ja niefarta bo zerwałem z
  • Odpowiedz
BiałySeba: Już ciężko odróżnić co tutaj jest zarzutka a co nie...

Jak piszesz serio to kończ to od razu, serio. Chcesz wegetować do końca życia albo co bardziej prawdopodobne puści się (chociaż już to pewnie zrobiła bankomacie) i wyzeruje Ci konto.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie niszcz sobie i jej życia. A przede wszystkim nie niszcz życia swoim przyszłym dzieciom.
Skoro teraz się nie układa, to po ślubie będzie jeszcze gorzej.
Będziecie typowym małżeństwie żyjącym obok siebie a nie z sobą. A to na dłuższą metę się nie uda.
Wierze mi. Wiem co mówię
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Chyba jak jest intercyza mądralo, a to i tak nie jest proste przy dzieleniu wspólnych rzeczy


@blend: W obu przypadkach (bez intercyzy i z intercyzą) podział majątku jest prostszy u małżeństw, niż w konkubinacie. W konkubinacie wszystko jest na zasadzie umowy, a często w momencie rozstania ludzie są na siebie na tyle #!$%@?, że zwyczajnie się żrą - przez to jak nie ma jakiejś podstawy prawnej by podzielić majątek, to zaczyna
  • Odpowiedz
sposób na demona: Najprostsza metoda na to żeby długo wytrzymać ?
Unikać wszystkiego, ale mówię o WSZYSTKIM co się kojarzy, głupie teledyski z kusymi spódniczkami potrafią uruchomić schematy w psychice, które po wydłużonej orbicie, ale jednak zaczną krążyć i uruchamiać coraz to nowe wymówki żeby jednak wrócić do starych dobrych "rękoczynów"
Więc:
-nie oglądaj teledysków z dziewczynami, kobietami, odgłosami, czymkolwiek
-przełączaj/przewijaj momenty filmu które mogą choćby coś zasugerować (ostatnio przełączyłem kilera
  • Odpowiedz
(): @johny-kalesonny Stary, nie zdajesz sobie sprawy z tego co mówisz. Podział majątku jest prostszy jeśli strony idą na ugodę. Jeśli jedna ze stron chce coś ugrać na tym dealu, to możesz zostać z niczym. Targanie po sądach, adwokat. To już na starcie są niemałe pieniądze. Wyciąganie brudów na wokandzie. Orzekanie o winie, alimenty. Do tego jest coś takiego, że partner może żądać alimentów w przypadku pogorszenia
  • Odpowiedz
Jestem 30-letnim przegrywem. Jestem z jedną dziewczyną od 7 lat, która jest dziewicą. Tak, dobrze czytacie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wierzę. Dalej nie czytam. Nie wyobrażam sobie być w związku bez seksu. Miesiąc bym nie wytrzymał. A co dopiero 7 lat. To nie może być prawda. A jeśli jest - uciekaj. A teraz napiszę Ci bardzo poważnie - Przed ślubem ona się godzi na to że "robi Ci ręką" a może "robi Ci
  • Odpowiedz