Wpis z mikrobloga

Po 1,5 roku związku mój idealny 27-letni chłopak zerwał ze mną przez sms. Jak gowniarz. Gdy pojechalam do niego pogadać, wyszedł z domu i kazał się wynosić. Mówić że nie mam godności, ze przyjechałam itd. Pewnie mial racje. To jego pierwsze takie zachowanie. Miesiąc temu jeszcze mi plakal i blagal na kolanach żebym mu wybaczyla i z nim byla, po dość poważnej kłótni. Mowil ze mnie kocha nad życie. Jak #!$%@? musze byc ze mnie tak potraktował? I w miesiąc sie odkochal. Pisze to byście wylali na mnie wiadro pomyj. Jest mi wszystko obojętnie. Smialo możecie znów obrazić kolejnego różowego paska. Należy mi sie.

#zwiazki #gorzkiezale
  • 199
Jeśli korzystasz z jakiejś 'usługi', przydałoby się szanować ludzi, którzy ją wykonują


@Haneul: A skąd mam wiedzie, ze akurat dana dziwka ma męża albo chłopaka? Jesli ma to nie szanuje, a jesli nie, to niech robi co chce
Juz sam fakt poznych nocnych wyjsc dla wiekszosci stanowi powod do niepokoju i jezeli "dziecko" (ponad dwidziestoletnie) ciagle nie wraca nad ranem to jest imba.


@frogfoot: Twoja wypowiedź wywołała dość mocne poruszenie, uderzyłeś w stół, a nożyce się odezwały ;)

Nocne wyjścia i "imby" to jedna sprawa, prawdziwy problem zaczyna się kiedy rodzina się "powiększa" i starsze pokolenie uznaje, że zamieszkiwanie młodych na ich terenie daje im prawo do wtrącania się
@lizzy_bennet: co? dlaczego wiadro pomyj? debil i tyle
po mojej mi zostala kartka pocztowa na lodowce (bla bla bla kocham cie) i wspomnienie o tym jak sie ze mna #!$%@? miesiac wczesniej xD jeszcze przed wyjsciem z domu mnie dobrze wymacala xD nie zapomne momentu jak bardzo sie bala ze nie oddam jej laptopa (a ja glupi wtedy sie dziwilem ze jak to niby mialbym jej nie oddac XD)

po tym
@frogfoot: jaki ty jesteś #!$%@? z tymi teoriami o rodzicach, lewackie myślenie mocno wżarło ci się mózg i model jaki proponuje ten zepsuty zachód ci pasuje. Wyobraź sobie że ludzie mają też normalnych rodziców. A lepiej radzić sobie z życiem korzystając z ich doświadczenia niż zgrywać wielkiego samca alfa i udawać że żyjesz.
@spokojnyartur to nie są żadne teorię tylko fakty, które potwierdza w zasadzie każdy, kto próbował dorosłego życia z rodzicami u boku.
Korzystać z doświadczeń możesz zawsze i wszędzie, z tym że mieszkając razem masz te mądrości niejako narzucane z góry. Do tego powodzenia w zapraszaniu kogoś na noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tobie może to nie przeszkadza, bo całe się zamulasz przed kompem w piwnicy, ale to się
@von_stirlitz wystarczy popatrzeć na ilość plusów przy konkretnych wypowiedziach i widać kto głównie siedzi na tym portalu. Stuleharnosc jest silna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O wspólnym mieszkaniu z rodzicami po ślubie słyszałem tylko jak najgorsze opowieści. Osobiście nie znam nikogo, kto by na to się zdecydował i dam też nie planuje.
Tak, lepszy #!$%@? na sasiada, niz mieszkanie na wsi gdzie psy dupami szczekaja, a najblizsza cywilizacja jest ponad godzine jazdy autem.


@frogfoot: tak, a potem płacz, że smog i PiS wszystkie drzewa wyciął XDDD No w sumie to nie wyciął, tylko pozwolił wyciąć prywaciarzom, a oni śmieli wyciąć swoją własność, a nie zostawić januszowi z blokowiska

Gnieżdżenie się jak szczur, w bloku z wielkiej płyty, to taka cywilicacja że o ja