Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jako że pierwszy raz od 7 lat, zdobyłem bordo.


Tak więc, moje pierwsze #rozdajo #zadarmo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do wygrania jest zegarek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie byle jaki...

Watch2Pay Zegarek do płatności zbliżeniowej ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zegarek zamówiłem przez stronę iPKO, lecz powinien działać z każdym bankiem obsługującym technologię MasterCard. Czyli w PL, każdy.

Zegarek nie wyróżnia się niczym od innych zegarków. Jedynie z boku mamy zaślepkę i tam wkładamy, wydaną przez bank kartę SIM.

Tutaj krótki test zegarka. Gadzetomania

Zegarek nie jest jakiś super drogi. Na stronie producenta jakieś +-100zł.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie zegarka, tutaj odpowiedziałem na kilka.

Na plusowanie macie oczywiście 24h ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zielonki, które mają konto od 25.03, odpadają.


Zalety zegarka łatwo odkryć podczas płacenia – stare przysłowie, które głosi, że czas to pieniądz, nabiera wówczas zupełnie współczesnego znaczenia. Zamiast wyciągać portfel czy komórkę, wystarczy po prostu wyprostować rękę.

To sposób najbardziej intuicyjny i chyba najprostszy z dotychczas wymyślonych. Bardzo łatwo przyzwyczaić się do takiego rozwiązania - po kilku dniach płacenia za drobne zakupy za pomocą zegarka konieczność sięgania po gotówkę czy kartę zaczyna wydawać się uciążliwą szykaną.


Oczywiście, więcej zdjęć w komentarzu.

#cebuladeals
Pobierz Qontrol - Witam serdecznie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 

Jako że pierwszy raz od 7 lat, zdobyłem b...
źródło: comment_l7B7OP5S5B3uKGxPQOuvEArv8KSBJoCO.jpg
  • 31
@Lapidarny: Dlaczego? Wydaje mi się że bezpieczniejszy od płatności zbliżeniowej w telefonie. Lub naklejki którą dajesz na portfel czy coś. Telefon i portfel Ci ukradną, zauważysz dopiero w domu. A zegarek z ręki nie tak łatwo ściągnąć.