Wpis z mikrobloga

. W Afryce jakieś kraje mają wzrost np 30 % bo dostały dofinansowanie czy kredyt. Czy to znaczy, że w Polsce jest o wiele #!$%@? bo jest tylko 3%.? A


@typowa_zielonka: twierdzisz, że Polska przez kilkanaście lat przeszła od poziomu biednego państwa Afryki, do poziomu niemalże zachodu Europy?

Najpierw musiałbyś wykazać te ogromne różnice w stanie gospodarki w latach 95-04 i 04-13. I te pokazanie nie ma polegać na "spójrz przez
  • Odpowiedz
@rebel101

Ja tak tylko wstawię, od 1998 Polska zaczęła wdrażać wszystko to co chciała UE w ramach członkostwa.


To jest przecież najlepszy argument PRZECIWKO UE, bo pokazuje, że Polska nie potrzebuje Unii jako takiej, tylko po prostu sensownego rządzenia.

Poza tym przedstawianie wykresów ekonomicznych tego typu w skali liniowej (zamiast logarytmicznej) w cenach bieżących to jest kpina.
  • Odpowiedz
Przecież to porownanie jest idiotyczne. Ledwie skończyła się komuna i w Polsce rozpoczęły się zmiany w stronę systemu kapitalistycznego więc chyba logiczne, że nasze PKB wtedy gwałtownie rośnie, szczególnie gdy obok mamy dość bogatych sąsiadów a sama Europa się bogaci xD

@Tical25: Nie wiem ile masz lat. Ja byłem świadkiem tego jak było przed UE a jak jest po. Biznes moich rodziców mocno poleciał do góry po 1 maja 2004. Mieliśmy
Stachuaktoprzytelefonie - Przecież to porownanie jest idiotyczne. Ledwie skończyła si...

źródło: comment_ntg9bMwDkUZNnQ0Fio2OmHYwPzpjtTme.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Stachu_a_kto_przy_telefonie

Sensowne rządzenie? Czyli co? Zamykanie się na Europę i wyjście z UE? Konkrety proszę.


Nie, wychodzenie z UE nie jest dla Polski korzystne, bo jesteśmy beneficjentem netto.

Członkostwo w UE nam oczywiście pomogło wbrew antyunijnej propagandzie środowisk nacjo-prawicowych.

Ja tylko stwierdzam, że nie pomogło nam aż tak, jak chcieliby to przedstawiać propagandziści pro-UE, przedstawiający UE jako zbawcę bez którego Polska byłaby dziś na poziomie Ukrainy - to jest niepoważne.

Sensowne rządzenie
  • Odpowiedz
@domp12: hehe Red is Bad pasące się teraz na akcjach marketingowych finansowanych przez PKO.
Tak bardzo niepokorni i niezależni (właściwie wyłącznie od rozumu i godności człowieka)
  • Odpowiedz