Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: Totalna głupota to stanowcze przegięcie i jeśli faktycznie masz po prostu inne zdanie, to pomysł może nad lepszym formułowaniem go ;)

Każdy ma inne potrzeby. Ja mam 150 m2 i jest akurat (dwójka dzieci), ale jak by się dało, to jeszcze jedno pomieszczenie by się przydało. Samo rozwijanie pasji zajmuje dużo miejsca, ale każdy ma inną pasję,więc i niech dom każdy ma jaki pasuje, a nie ze głupota.

Widok masz
A potem na stare lata połowa pomieszczeń jako składziki na gówno i problem z ogrzaniem


@Papasanbaba:

no, bo jak dzieci dorosną to sobie zrobią oddzielne wejście, patrzcie dzieciaki jak tato pomyślał hehe

Potem córka do Warszawy, syn do Birmingham, przyjeżdżają tylko na święta i tyle z planów ojca-Janusza xD. A jeszcze jak pogorszy się sytuacja finansowa, to nie stać na ogrzewanie i starzy siedzą w jednym pokoju przy piecyku elektrycznym.
@Papasanbaba: @PMV_Norway: dlaczego ludzie hejtujący duże domy sprowadzają to wszystko do kosztów? ew. do własnych preferencji, które są jedyne i niepodważalne?

duży dom nie jest dla biedaków w takim razie - ładnie brzmi? dobrze się z tym czujesz?

ja mam i hajs i preferencje do przestrzeni - nienawidzę ciasnoty - w kuchni, przy biurku, w przedpokoju i pod prysznicem muszę mieć przestrzeni na rozłożenie rąk minimum.

kusi mnie nawet #!$%@?ęcie
@noekid pisze z mojego punktu widzenia. Może trochę za bardzo uproscilem temat. Znam wiele osób po prostu które zarobiły i wybudowaly wielki dom w PL w dodatku gdzieś na zadupiu. Później okazuje się że zonk, za duży za zimny, itd.
Znam też ludzi którzy mają tzw stara kasę, wielkie domy w których później siedzą sami.
Jeśli ktoś ma środki na utrzymanie, a później ma siłę na ogarnięcie spraw związanych z tym co
@PMV_Norway: Mnie samotność nie przeszkadza akurat, zazwyczaj lubię ciszę, samotność (aczkolwiek mam różowego, choć wolę jak nie gada za dużo :D) i przestrzeń.

Jak dzieciaki stwierdzą, że uciekają do swoich spraw (do tego długa droga, skoro jest póki co wstępny plan kiedy robić pierwsze) to postawię stół bilardowy i do ping ponga w domu - będę grał z sąsiadami przy grillu :)

Bo powiedz czy postawienie domu większego od sąsiada a
@frems że jak?

@noekid wierz mi ze są ludzie którzy budują się by sąsiada #!$%@? strzelił.
Wcześniej mieliśmy mieszkanie, całkiem spore bi miało lekko ponad 120m. No i przyznam, że to nie dla mnie. Stołu do bilarda nie wstawię, nie mam sąsiadów...