Wpis z mikrobloga

Cześć, wiosna przyszła i nasze wyzwanie się kończy (w międzyczasie zostaliśmy pomarańczką). Dla wszystkich twardzieli jeżdżących w chłodzie, wietrze, deszczu i ciemności nasze gratulacje za te 5 tygodni. Podajemy zwycięzców ostatniego tygodnia!

#niebieskiepaski
@galonim 499
@s2ym3k 440

#rozowepaski
@korcz 71
@wspodnicynamtb 58

Nagrody uznaniowe idą do:

@Adammik za statsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hajak szczęście się odezwało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kolkohyt żeby było co zabierać na nocne przejażdżki.

Tradycyjnie prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów przesyłki. W najbliższym czasie wrzucimy wpis podsumowujący. Czy wrócimy? Się zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękujemy wszystkim rowerzystom za udział! Do zobaczenia!

#wyzwanieoshee #rower
WyzwanieOshee - Cześć, wiosna przyszła i nasze wyzwanie się kończy (w międzyczasie zo...

źródło: comment_6uLsQys1pmFNr9496QqQtcGAt95dQC7t.jpg

Pobierz
  • 15
@WyzwanieOshee: Super! W sam raz, jak pogoda w górach zaczyna się robić! Dziś przejechałem 123 km i ukończyłem marcowe climbing challenge: 8 przejażdżek – ponad 8000 m ↑
Jednocześnie przekroczyłem dziś pierwszy 1000 km w tym roku.

#!$%@? nie wyzwanie. Słaba akcja promocyjna, choć jeśli wziąć pod uwagę to, jak mało was kosztowała, całkiem udana. Kto łyknął i będzie kupować wasze produkty, niech sobie kupuje. Ja będę omijać bardziej niż to
@elKoyote: wyzwaniem jest sam rowerowyrownik, zerknij na statystyki aktualnej lub poprzedniej edycji.
Są też pomysły aby zrobić ranking przewyższeń (chwalisz się więc chyba Ciebie by interesowało), ale to jest mały kłopot, bo gpsy w komórce nie ogarniają za dobrze wysokości.

Co do oshee, nie chcesz się pobawić, twoja sprawa.
wyzwaniem jest sam rowerowyrownik


@Adammik: RR to zabawa. Choć jeżdżę dłuższe dystanse od średnich, to gdzie mi tam na 15-kilogramowym crossie w górach do kogoś jeżdżącego szosą po Równinie Warmińskiej?
Albo do kogoś, kto przejedzie na rowerku na siłowni 15 km a odejmie 51?
Najchętniej dołączyłbym do klubu RR na Stravie, byle odseparować go od "WYKOP PL". Co zrobił Białek, że w miniaturce jest logo Wykopu? Bezsens jakiś. Ale róbcie jak
@rdza: Żadna złość. Chyba po prostu nie lubię tych marketoidów, którzy się tu pchają zamiast siedzieć na twarzoksiążce. Solgaz hejtowałem jeszcze zanim było to modne. A Oshee – wyjaśniałem. Urządzili zabawę, którą dumnie nazwali wyzwaniem, 5 tygodni akurat w najgorszą możliwą pogodę w górach, bo już śnieg i lód jest lepszy od okolic 0°C, marznącego deszczu, pośniegowego błota itd. Była afera, chcieli ocieplić swój wizerunek, normalne. Spora firma, może
Wciskanie wyłącznie swoich produktów to żenada. Powinny być jakieś niezależne nagrody dla ludzi z pierwszych trzech miejsc. (...) Więcej ludzi by zmotywowali itd.


@elKoyote: Hmm... Jak przejrzysz tag zauważysz, że większość osób które dostały upominki od Oshee to ludzie którzy niejako mimochodem dodali ten #wyzwanieoshee do swoich standardowych tras, trudno tu więc pisać o jakiejś motywacji.
A same upominki? Cóż, jem słodycze, nie pogardzę porządnym burgerem czy frytkami z majonezem i
@elKoyote: Taki termin nam odpowiadał. Nie da się zadowolić wszystkich. My jesteśmy zadowoleniu z przebiegu akcji. Najpierw piszesz że pogoda zaczyna się robić, a potem że i tak byś nie brał udziału. W czym jest w takim razie problem? To nasz debiut na Wykopie dlatego też skromnie. Możliwe że będziemy kontynuować.