Wpis z mikrobloga

@eragonn14: Miałem kiedyś. Miała klimatronik, cztery szyby elektryczne, ale za to konsola była zwykła czarna i to jeszcze bez uchwytów na kubki. Kupiłem pseudo drewnianą i pomalowałem na srebrno, była nie do odróżnienia od fabrycznej ;)

Świetnie wspominam ten samochód, super mi się jeździło. I to właśnie był 2.0 DTI, pierwszy silnik na którym uczyłem się samodzielnie serwisować ;)
  • Odpowiedz
2.0 DTI, pierwszy silnik na którym uczyłem się samodzielnie serwisować ;)


@jamtojest: Pierwszy samochód którym jeździłem :) Nie licząc sporadycznych modeli. Zawsze będę miło wspominał. Osprzęt w tych dieslach to był straszny słom, ale poza tym to nie do zajechania. Na padniętej pompie wtryskowej i turbinie jeździłem 2 lata. Trzeba tylko było wyczuć kiedy załączała się turbina żeby wyprzedzać. Poza tym mimo tych usterek średnie spalanie na poziomie 5,5 litra. To
  • Odpowiedz
@G433N Wtedy trzeba włączyć JP mode i mówić tak, jak na ostatnio oglądanym przeze mnie filmie: "Nie może mnie pan rutynowo kontrolować, może mnie pan zatrzymać w przypadku popełnienia przestępstwa lub podejrzeniu o popełnienie. O co mnie pan podejrzewa? O nic? To nie dmuchnę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz