Wpis z mikrobloga

skontaktowałam się z nimi na FB:
"Dzień dobry. Uprzejmie prosimy o zgłoszenie sprawy na adres: kontakt@loanme.pl z podaniem numeru telefonu, na który są wysyłane niechciane wiadomości. Zajmiemy się tą sprawą natychmiast. Pozdrawiamy i przepraszamy za niedogodności."
Dla ludzi z googla. Dostałem 2 smsy w ciągu ostatniego tygodnia. Po drugim zadzwoniłem z innego numeru z prośbą o usunięcie mojego numeru.

Konsultant sam poinformował, że usuwa dwa numery, ponieważ w momencie dzwonienia z drugiego automatycznie tworzy się nowy wpis w ich bazie do dzwonienia (sic!).

Zapytałem również skąd w ogóle mają ten numer skoro nie szukałem pożyczek.

"Numer został pozyskany od firmy DBMS, ul. Gwiaździsta 71 lok. 10, 01-651 Warszawa
A najlepsze jest to, że na google mają opinie albo 1 gwiazdka albo 5 gwiazdek - te 5 gwiazdkowe to z tego co widziałem w większości pracownicy (można znaleźć na fb i linkedin), albo fake konta (można poznać po tym, że te konta mają 1 dodaną opinię i opis jest biznesowy)
@Tytanowy_Lucjan: @ZimnoMi: @someguy3: @Wurzel: właśnie dzisiaj dostalem tego smsa od loanme, dziwnym zbiegiem okoliczności akurat dzisiaj podałem swój numer telefonu rejestrując się w pizzaportal. Podczas rejestracji nie wyrażałem zgody na marketing. Czy wy też podawaliście swój numer w pizzaportal? Moze ma to jakis zwiazek...