Wpis z mikrobloga

#chiny #alkohol #pijzwykopem #zagranico dodatkowo #wietnamkacontent ( ͡º ͜ʖ͡º) part3
Takie oto cudo znalazłam w sklepie, wino do obiadu prawdziwego polaka,


cebuladeals( ͜͡ʖ ͡€) bo tylko 28元
Jeżeli taka będzie wola mirków* to kupie i podziele się doznaniami smakowymi.


a teraz do rzeczy, ostatni wpis dotyczył czerwonej torebki, odnalazła się w szufladzie.
Po odnalezieniu zguby nie było żadnego przepraszam, ani skierowanego do mnie, ani do pań sprzątaczek.
Wietnamka (bezimienna, bo po chińsku ma niby na imię Zheng, ale nie reaguje...) trzyma cały czas walizkę na wierzchu.


Jest to uciążliwe, bo pokój baardzo mały, ale dopiero teraz wiem czemu.
Mianowicie walizka ta ma zamek na szyfr. Problem z szyframi jest taki że trzeba go pamiętać.
Wietnamka najwidoczniej nie jest zaznajomiona z szyframi. Sprowadziła w ciągu dwóch dni już 2 wietnamczyków i jednego albańczyka, żeby spróbowali otworzyć zamek.
pomusz.jpg
Dopiero albańczyk się do niej dostał, rozwalając zamek błyskawiczny.
Okazało się że poza tymi zupkami chińskimi(przywiezionymi z Wietnamu)
schowała tam 3dni temu lapka i nie mogła się przez to uczyć xD

adableble - #chiny #alkohol #pijzwykopem #zagranico dodatkowo #wietnamkacontent ( ͡º ...

źródło: comment_WYKrkgv2o1eHaOUsDiGPVrWAgTwB69nT.jpg

Pobierz
  • 13
@adableble z jakich krajów na twoich studiach jest najgorszy sort ludzi według ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja gdy byłem na studiach w USA to moją topką byli Hindusi, Bułgarzy i jacyś synowie arabskich szejków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brudasy i idioci w skrócie
@Aedem: niby staram się podchodzić do każdego bez negatywnego nastawienia, ale w sumie by się zgadzało z moimi doświadczeniami


Tyle że bułgarów jeszcze nie poznałam.
Dołączyłabym od siebie jeszcze tybetańczyków, bo to jakby osobna nacja, nie uważają się za chińczyków