Wpis z mikrobloga

@RzecznikWykopu: a mnie sie podoba i życze wszystkiego jak najlepszego. fajne oczy sam bym takie chciał mieć. niezaplusuje tego wpisu ze względu na słowo "gówniak" bo wg mnie to obraźliwe- szczególnie dla kontkretnego dziecka. niechcielibyscie rzeby ktos tak wasze dziecko nazwał nie? gratuluje tajgerowi i kobrze, to ich dziecko. Nieuważajcie się za lepszych bo przyjdzie taki hitler i to wy będziecie nikim.
Śmiechy śmiechami, ale #!$%@? szkoda mi tego dziecka. Fas na twarzy jak nic... Takich ludzi powinno się kastrować. Ja #!$%@?ę, znowu smutłem, znowu weltschmerz
@RzecznikWykopu: to Was naprawdę śmieszy? Tysiące par starają się o dziecko, bezskutecznie od lat. Tymczasem owocem związku dwóch patusów nie potrafiących sklecić jednego zdania jest dziecko. Dziecko które zasługuje na normalny dom i normalna rodzine.

A wykopki śmieszkują. Średnia wieku 16 lat - nikogo starszego i zdrowego na umyśle nie może to bawić.

Mam nadzieje, ze odpowiednie organy już o tym wiedza i dziecko zostanie im odebrane jak najszybciej.
@RzecznikWykopu: gdyby był syn, to mógłby mieć na imię Menelaos, cóż za zmarnowany potencjał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie - szkoda dziecka. Nadal mam nadzieję, że Bonzo to eksperyment społeczny, taka Grażyna Żarko na dłuższą metę, ale chyba nie ma aż tak dobrych aktorów w Polsce. Smutna sprawa ogunie.
@franaa chodziłem to klasy z typem co ma zespół FAS. W sumie koleś spoko tylko mega tępy. Patrząc na to niemowlę to po oczach mam pewne wątpliwości w to co piszesz.