Wpis z mikrobloga

#krakow #kebab
Mirki drogie, znalazłam kolejny genialny kebab w Krakowie. Schodzi się do niego po schodkach, jest na rogu Czarnowiejskiej i Miechowskiej.
Jest prowadzony przez naprawdę przemiłego pana. No i… Ma najlepszy kebab w bułce w Krakowie, oraz jedne z najlepszych zapiekanek. Ten kebab w bułce to wiele warstw mięska (naprawdę dobrego) przeplatane kilkoma warstwami sosu i świeżych warzyw. :3 Pychoty! Ogólnie preferuję kebab w tortilli ale ten… jest świetny!
  • 38
@ZamkowyMajonez: Właściwie to konkretnej nazwy o ile wiem nie ma, ale opisałam jak dotrzeć. Na schodkach i nad wejściem wiszą duże czerwone znaki "kebab ↓" Jest dosłownie pod amso na Czarnowiejskiej.

@pekas: Nie jestem. ;_; skąd ta sugestia? raz na czas można zjeść fasy fooda, szczególnie że tak bardzo dobrego.
@r3m0: Yakuzy? Opowiedz.
@pekas: no dobrze, chociaż to nie było miłe ;_;

A, bo mnie ktoś zapytał. definitywnie nie chodzi mi o mado, w mado raz byłam i dostałam kebab z zimnym mięsem i dodatkowym wkładem z reklamówki foliowej i tam już nie chodzę. No i pan z mado nie chciał mi oddać pieniędzy za coś czego się zjeść nie dało, ostatecznie oddał, ale nie było miło. Ten który polecam
@RebelChmiel: O panie, no chyba ze 3 lata. Teraz tam sklep monopolowy jest.

edit: a może nawet więcej niż trzy. Może nawet 5, jakoś tak. No smuteczek, lane piwo za 2,5 - 3 zł...
Mnie się maży kebab jak dawniej. Pamiętam z 15 lat temu płaty mięsa (nie zmielona masa) i skrawane nożem a nie ta golarką która robi takie skórki.
Jest jeszcze gdzieś taki, zapłacę nawet 25zł.