Wpis z mikrobloga

@liet: a to nie wiem. Sam do swojego szukam lusterek w ksztalcie orgi z kierunkami, zeby wyrzucic z owiewki. Bo w razie gleby kierunki masakrują plastiki...
@jar3cki: wiem dlatego ci odpisywałem, dzięki.
@liet: mi się podoba.
@Gixaar: no pewnie tak ;p
wiesz co on masz 600 mil przebiegu i zaleca się żeby nie kręcić więcej niż 10k obrotów dopóki nie przejadę 1000 mil, wiec nie próbowałem na maxa ale ma moc, wcześniej miałem gsxr 750 k8 ogromnej różnicy nie ma(40 kucy) ale czekam aż będę mógł go kręcić do końca i wtedy się wypowiem.
@klatamistrz: Do końca to niech się 600 kręcą bo one inaczej nie jadą. W litrze dla mnie to najfajniejsze jest to na początku :-)
Z K8 to się 600 przejechałem, typowo torowy sprzęt, niewygodny, powiedziałbym że nieprzyjemny w normalnej jeździe, balans w porównaniu z K1 tak dziwny że nie wiedziałem na początku jak tym skręcać w ogóle :-)
Gx
@Gixaar: na 600 l1 siedziałem(nie jechałem) i malutka w porównaniu do mojej 750, a tutaj 1000 a 750 nie ma dużej różnicy(nie mowie o mocy) przynajmniej tak mi się wydaje. no na 2 powiem ci troszkę odkręciłem i kiedy 80mph się pojawiło to nie wiem xD

@iAmTS: dzięki
@Gixaar: :)
tutaj rzadko z suszarka stoją a jak cie złapią to mówisz ze jechałeś 53(jak ograniczenie 50) i da się wybronić bo dowodu nie maja żadnego(no chyba ze suszarka ale to tak jak mowilem rzadko i jak już coś to na autostradach na wiadukcie stoją). mnie tak zatrzymali powiedziałem ze 54 jechałem, sprawdzili wszystko i pojechałem, kolega anglik tak z 100mph(ograniczenie 60) się wybroni :) nie wiem jakim cudem.

@