Wpis z mikrobloga

Dobra, ja tutaj pierwszy raz. Niczego nie reklamuję, nikt za mną nie stoi, chciałbym, żebyście pomogli mnie, a przez to sobie nawzajem.

Najpierw wytłumaczę, że nie jestem wielbłądem. Serio. Nie jestem ani z prawa, ani z lewa (choć optuję mimo wszystko za prawą stroną, bo oni mają więcej zdrowego rozsądku). Wszystko dzielę na pół, nie wierzę od razu we wszystko co usłyszę. Kiedyś więcej łykałem (byłem młodszy), teraz łykam mniej. Ale na pewne kwestie wciąż nie mam odpowiedzi.

Chemtrails. Jak jesteś głupi, to od razu zaminusujesz i przescrollujesz dalej. Nie chcę, żebyś był głupi, zaczekaj. Pierwszy raz z tym terminem spotkałem się gdzieś na youtube, ot film z żółtymi napisami. Jakieś 9/10 lat temu. Pamiętam jak dziś, zastopowałem gdzieś w połowie, bo przyszedł kumpel. Wróciliśmy do kompa, bo coś chciał pokazać i jak przeczytał coś o 'trujących chmurach', czy tam 'truciźnie z nieba', to się po prostu obśmiał. A płuca ma potężne, więc śmiech był głośny. Jak poszedł, to już nie kontynuowałem lektury ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale smugi samolotów widzę nad Kujawami regularnie do dzisiaj.

Mija te 9/10 lat. Ostatni raz widziałem te słynne smugi w ilości dwóch jakieś dwa tygodnie temu. Ot tak wyszedłem na spacer, a nade mną ładna krzyżóweczka z dwóch śladów po samolotach. Jest dziś. Wolniejszy dzień. W przerwach przeglądam sobie nowości na youtube. Jabłonowski/Olszański, nowe bożyszcze internetu produkuje się długo i namiętnie. W którejś minucie mówi o chemtrailsach, że nas trują olaboga. Wiem, że on jest trollem, spokojnie. Bam wpada mi kanał z takim dziadziem, który ma dużą wiedzę historyczną i ogólnie chyba jest kumaty. Widziałem do tej pory jeden filmik z nim i operował tamże samymi faktami. Rzadkość w tych czasach. Ale pech chciał, że w najnowszym odcinku pt' Teorie spiskowe', mówi o chemtrails. Mówi, że dzwonił do głównego inspektoratu sanitarnego w Polsce, do wojska polskiego i oni nie mają pojęcia o tych smugach. Zmroziło mnie to.

I teraz mam taką propozycję dla tych, którzy jeszcze to czytają. Idźmy środkiem - nie ufajmy, że tak jest na 100%, że nas trują aluminium, ale nie ufajmy, że to dla naszego dobra. Ludzie, mam prośbę. Nagrywajcie te smugi nad sobą i róbcie zdjęcia. Ja nie wierzę temu dziadkowi z youtuba z automatu, CHCĘ SIĘ PRZEKONAĆ SAM. Od tej pory będę robił zdjęcia tym smugom i zadzwonię do tego inspektoratu osobiście. Chcę racjonalnego wytłumaczenia.

Zróbmy to dla nas, bez dzielenia na oszołomów, lewaków i prawaków. Jest stronka nawet do sprawdzania lotów w czasie rzeczywistym, może warto sprawdzić za każdym razem, czy taka smuga, to efekt pasażerskiego samolotu?

Wideo z dziadkiem - https://www.youtube.com/watch?v=Toyy13zh96g
Strona z lotami - https://www.esky.pl/radar

#gownowpis #chemtrails #ciekawosc
  • 4
@LordJelly: A nie lepiej schować się do luku bagażowego. W czasie lotu wyjść tak ze 3 razy, i za każdym razem pobrać próbkę tego chemtrails, a potem przesłać Macierewiczowi. On na pewno powie, że jest to teoria warta sprawdzenia, i może miało to jakiś związek ze Smoleńskiem, a jego komisja chętnie podejmie się tego badania.