Wpis z mikrobloga

@Bonzai5: no tak, ruszają moje sumienie przypominając mi, że przyczyniam się do cierpienia zwierząt, faktycznie bekazwegan, jakoś muszę zagłuszyć sumienie: najlepiej śmiechem

tylko z kogo się śmieję? chyba sam z siebie
  • Odpowiedz
@BylemLewakiemZanimToByloModne: Też jesteś trupojadem, musisz przestać być cudzożywny i wytworzyć chlorofil u siebie, żeby przestać zabijać niewinne, bezbronne istoty, które w dodatku uznajesz za niższe (a lewaki nie głoszą przypadkiem, że wszyscy są równi?) i możesz je bezkarnie zabijać. I nie #!$%@? o braku układu nerwowego i świadomości, bo to nic nie zmienia. Poza tym to, że rośliny czują zostało udowodnione lata temu. STOP OKRUCIEŃSTWU WOBEC ROŚLIN!!!
1.....8 - @BylemLewakiemZanimToByloModne: Też jesteś trupojadem, musisz przestać być ...
  • Odpowiedz
ciekawy jestem jaki procent śmieszkujących taką krowę by zabiło na żywo


@Tank1991: A co w tym takiego strasznego? Jak ktoś się na wsi wychowywał, to widział takie akcje od dzieciaka i to go nie rusza. Może powinieneś udać się na leczenie psychiatryczne, skoro jesteś bardziej wrażliwy psychicznie, niż dziesięciolatek ze wsi?
  • Odpowiedz
ruszają moje sumienie przypominając mi, że przyczyniam się do cierpienia zwierząt, faktycznie bekazwegan, jakoś muszę zagłuszyć sumienie: najlepiej śmiechem


@takie_chwile_jak_te: Beka, bo stosują prymitywne argumenty emocjonalne. Ani ta krowa, ani ta owca nie miały imion, ani się nie "uśmiechały" bo ich zdjęcia są przerobione w photoshopie, żeby bardziej przypominały ludzkie.

Tego typu zagrywki są tak prymitywne, że aż zwierzęce. Granie na podstawowych emocjach i instynktach to jedyne, co wegezjeby potrafią.
  • Odpowiedz