Wpis z mikrobloga

#klejnotmopsu #bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo #heheszki #sny
Mirki co miałem dziś sen to ja nawet nie xD. Ide sobie z brackim i nagle patrze akat Tiger melin stoi w jakimś zakamarku i ciągnie harnasia. Podbijam do niego i mowie siemanko melin a on na to Elo bęc. Chwile gadamy i ja go tak klepnąłem po plecach i mówie że no gratulacje stary gówniaka. A on że super i dzięki i awizisie bo nikt mi nie gratulował xD. No i wziąłem i poszedłem dalej z brackim zostawiając melina i już obliczałem ile plusów będzie i czy ktoś mi uwierzy wogle jak wrzuce na Mirko. A potem się obudziłem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chyba dobrze że to jednak tylko sen. Musze odstawić mirko koniecznie tego typu xD
Pobierz FishyGuy - #klejnotmopsu #bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #usza...
źródło: comment_YEWya8NSGagiAmsqFpx1M9cfms2AFrJn.jpg
  • 4
@FishyGuy Niedawno spotkałem Bonza stojącego w kolejce po 500+. Podochodze do niego i mowie czesc Bonzo ty #!$%@?. A on tylko iitam iitam i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na harnasie. Tiger cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu karmisz Amelinkę majonezem z olejem? Bonzo powiedział do mnie - ty #!$%@? gnoju