Wpis z mikrobloga

najlepiej koło października, noce już nie są zimne a dnie słoneczne. Zależy co chcesz robić, styczeń luty upały po 40C, na leżenie na plaży ok, na zwiedzanie nie bardzo bo nawet stojąc się pocisz, teraz kwiecień maj też będzie fajnie, wieczory ciepłe w dzień 25-30C
@Iguan: @ghinter: @Churchill: Mam w planach zobaczyć Rottnest Island i przy okazji Perth, później na wschód. Głównie by wypocząć na plaży i naładować baterie, może nawet skoczyć w miarę możliwości do Alice Springs.

Ogólnie jeszcze nie rozplanowałem całości ale spędzę tam ~2tyg. Myślicie, że $1500 wystarczy na samo przeżycie i jakiś bnb od osoby na ten czas?
@LubiePicKawe: To mi się trochę nie kompiluje.

Trochę zabrzmi to jak dołóż dwa miliony i kup se coś porządnego, ale tak to niestety trochę jest. Moim zdaniem powinieneś plany troszkę uspokoić. Nie jest możliwe zwiedzenie (Perth + Rottnest Island) + Alice Springs + Wschodnie Wybrzeże (jeśli to miałeś na myśli) w 2 tygodnie i za $1500. A już na pewno nie w taki sposób, żeby naładować baterie.

Skupiłbym się na samym
Nie jest możliwe zwiedzenie (Perth + Rottnest Island) + Alice Springs + Wschodnie Wybrzeże (jeśli to miałeś na myśli)


@inzbartosz: Myślałem raczej o Perth+Rottnest, Sydney i jeśli czas i finanse pozwolą to dodatkowo Alice Springs ( lecz niekoniecznie ).

Dzięki za wskazówki, wyjazd i tak mnie czeka dopiero w przyszłym roku, dopiero zaczynam zbierać informacje :)