Wpis z mikrobloga

@system_shock:
A to akurat całkiem dobre pytanie.

Statystyki mam ukryte już od dawna. Po pierwsze nie czuję się pewnie, gdy każdy może śledzić mnie i moje postępy zawsze i wszędzie, a po drugie mam je bardzo rozchwiane, bo preferuję różne style gry. Czasem grając DD'kiem będę jedynie capował i wypędzał BB'czki nie zadając praktycznie wcale dmg, innym razem popędzę na capa, ubije dwa wrogie DD'ki i pójdę lulu (ale przyczyniając się
FightMaker - @system_shock:
A to akurat całkiem dobre pytanie.

Statystyki mam ukr...

źródło: comment_INzGGi71TsQ2Cz9zosJBkVl9zybo2Q9p.jpg

Pobierz
@FightMaker: nie rozumiem dlaczego się przejmujesz, że ktoś może to widzieć. Ani to nie są jakieś wrażliwe dane typu pin do karty :D ani to nie jest do końca miarodajne, zwłaszcza ten słynny WR. Toż jesteś zwykle 1/12 całej drużyny i taki też wkład masz w bitwy, gdzie nieraz rzuci pomidorów za rywali, ale jeszcze większych u ciebie.

@system_shock: @Mr_Aves: lepsi mają winrate w okolicy 55% w górę przy zagranych około 3000 bitwach i to widać w bitwie. Winrate jednak mało mówi w granicach 50-60% - może oznaczać że ktoś często gra sam na wyższych tierach, nie w dywizjonie. Uzupełniającą statytyką jest PR i DMG - jak masz te 55% ale PR i DMG ubogie to znaczy że jesteś pomidor i ciągnie Cię dywizjon o ile w nim