Wpis z mikrobloga

tl;dr: mam 24-ty lata i jutro nareszcie przestanę być prawiczkiem więc dej plusa na otuchę!

Nie wyobrażacie sobie jak bardzo jestem w tej chwili podekscytowany, muszę się tym wszystkim z kimś podzielić. Od zawsze byłem osobą dosyć nieśmiałą. Podczas szkolnych lat uciekałem w świat gier komputerowych i informatyki zamiast rozwijać umiejętności społeczne. Nie miałem nigdy dziewczyny ani zbyt wielu przyjaciół, jeżeli już jacyś się pojawiali to byli raczej podobnymi do mnie wycofanymi jednostkami. Wtedy bardzo mnie to martwiło. Na szczęście teraz już wiem, że izolowałem się od świata z powodu braku zrozumienia. Dzieliła mnie od rówieśników i rówieśniczek przepaść intelektualna. To oni nie nadążali za mną a nie ja za nimi.

Mój brak doświadczenia z dziewczynami wpływał bardzo negatywnie na całe życie. Brak seksu przekładał się na pewność siebie. Jak łatwo się domyślić miało to katastrofalne skutki. Dwa lata temu wyrzucili mnie z polibudy i od tamtej pory gniję na bezrobociu w rodzinnym domu. Unikam ludzi i większość czasu spędzam w internecie albo w fantastycznych krainach (Wiedźmin!). Chodzę do psychiatry i postuję na wykopie. Rodzina była zdziwiona, że tak uzdolniona jednostka jak ja skończyła w taki sposób. Widzę to po ich spojrzeniach i uśmieszkach. Dla mnie osobiście to nic dziwnego, z biografii wybitnych jednostek wiem, że większość z nich miała taki etap w życiu.

To zabrzmi zaskakująco ale powrót do domu rodzinnego i życie na garnuszku rodziców w końcu przyniosło mi jakieś profity. Widzicie, ja mam 16-sto letnią siostrę i ona w ostatni weekend urządziła pod nieobecność rodziców małą imprezkę. Sam byłem tego przeciwny ale jako bezrobotny nie mam tutaj zbyt wiele do gadania. Ostatecznie zamknąłem się w pokoju i nie wyściubiałem nosa. Gdy już towarzystwo się lekko podpiło a zabawa rozluźniła to do mojej pustelni zawitała któraś z jej koleżanek. Chyba na lekkim rauszu. Wypytywała mnie o różne rzeczy i wyraźnie się do mnie przystawiała.

Wiem, że robiła już to z innymi chłopakami bo świadczy o tym jej wygląd. Miała na sobie kusą spódniczkę i choker na szyi więc nie należała raczej do skromnych. Wcześnie musiała wracać do domu bo ojciec po nią podjechał i całość skończyła się na długim pocałunku (mój pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i wymianie numerów. Wczoraj wieczorem dostałem od niej SMS, popisaliśmy trochę i ma wpaść do mnie dzisiaj wieczorem. Powie starym, że będzie nocować u swojej koleżanki a mojej siostry zapewniając sobie alibi. Tymczasem siostra razem z rodzicami wybyli na cały weekend do dziadków! Mamy więc całą noc dla siebie.

Kupiłem już smakowe kondomy i przygotowałem cały outfit. Mam zamiar nadrobić to czego mi brakowało przez te wszystkie lata. Cieszy mnie nie tyle sam stosunek co fakt, że dzięki seksowi w końcu odzyskam pewność siebie i zajmę się normalnym życiem! Pijcie ze mną kompot!

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #seks #wygryw #oswiadczenie #przegryw #anonimowemirkowyznania
  • 8
@3dgy: > wyrzucili mnie z polibudy i od tamtej pory gniję na bezrobociu w rodzinnym domu

Chodzę do psychiatry i postuję na wykopie

To oni nie nadążali za mną a nie ja za nimi

Rodzina była zdziwiona, że tak uzdolniona jednostka jak ja skończyła w taki sposób.


Fuck logic. To babcia mówiła Ci, że jesteś przystojny i taki zdolny? XD Ostatnio ktoś na wypoku wrzucał ciekawą rzecz, która teraz mi się