Wpis z mikrobloga

@test_user: Nie jestem burakiem, tylko pytam o rozwiązanie problemu, a nie opinie na temat mojej różowej. I nie będzie mi jakiś anonimowy stulejman jej obrażał. To z nich wyszło buractwo a nie ze mnie.

Sprawdziłem te aplikacje, o czym pisałem w poście. Teraz pytanie na którym urządzeniu jej to wlazło. Loguje się w pracy, na dwóch komputerach i w telefonie... ;P
@burzovsky: No i też naucz ją nie zostawiać tego typu aplikacji na "wierzchu" (nie uśpionych) w telefonie, żeby zapobiegać takim sytuacjom, kiedy odblokowanie ekranu kieruje prosto do appki. Nauczyłem się tego boleśnie, kiedy kolanem "wymacałem" coś w telefonie w kieszeni :|

EDIT: To lepiej sprawdzić wszystkie. W pracy mają jakieś antywirusy/antimalware?
@grzybosiur: Spokooojnie, nie warto się denerwować.
Dzisiaj rano po wyjściu do pracy przywitał mnie pod blokiem widok auta stojącego z jednej strony na cegle... #!$%@? mi koła z jednej strony, z drugiej nie, bo chyba byłoby zbyt na widoku.
Jasne, wkurzyłem się solidnie i ciśnienie mi zeszło dopiero po kilku godzinach, ale wiem, że to i tak niczego nie zmieni a szkoda zdrowia :)