Wpis z mikrobloga

ehhhhhh muszę sobie popłakać #swinkaactualites

wet wykrył u niej jakiś czas temu szumy w sercu i kazał iść na echo serca, byłam z nią dzisiaj na badaniu. spełniło się najgorsze i świnka ma wadę serca którą leczy się tylko operacyjnie, na szczęście wykrytą dość wcześnie, bo z czasem tylko by się pogarszala. okropnie się martwię a teraz jeszcze się #!$%@? bo ehhh tata

tata wgl kazał mi nie iść na echo serca bo to bez sensu, przecież piesek jest zdrowy i przesadzam. poszłam mimo to. teraz jak usłyszał diagnozę to dowiedziałam się że... nie ma mowy o żadnej operacji, bez przesady że będziemy operować psa, lekarze teraz są przewrażliwieni i wyłudzają pieniądze, a świnka jest zdrowa i wyrośnie z tego, musi dużo biegać (xD) i będzie dobrze

a jak usłyszał cenę to już w ogóle

reeeeeeeeeeeeeeee z tą wadą ona dożyje max 3 lat i umrze w bólu ale nie

co więcej są tylko dwa miejsca w polsce które to robią i trzeba by było jechać do innego miasta ehhhhh

nie wiem co robić płakać mi się chce, tata kupił pieska którym ja się opiekuję większość dnia, wkurza się na każdy wydatek jakby nie rozumiał że pies jest trochę jak samochód i opłaty nie kończą się po wyjechaniu z salonu

nie jest biedny tylko koszmarnie skąpy

ehhhhhhh jakby nie wystarczyło mi to że sama ta wiadomość o chorobie świnki mnie dobiła i boję się o nią strasznie to jeszcze teraz mój tata mnie zabija swoją logiką

a mama chce tej operacji ale ona we wszystkim ulega tacie więc pewnie nic z tego nie wyjdzie

ehhhhhhhhh muszę to chyba wziąć w swoje ręce ale kurde ja ledwo radzę sobie z własnym życiem a teraz to ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mam nadzieję że to jakoś ogarnę, nie chcę szkalowac taty w internecie ale czuję się tak bardzo źle, sam fakt że świnka jest poważnie chora i musi mieć operację serca mnie strasznie martwi, popłakałam to idę ;___________;
  • 15
@wdzwr: Znajdź drugą prace weź kredyt ( ͡º ͜ʖ͡º) zrób jakąś zbiórkę na mirko... "są tylko dwa miejsca w polsce które..." zweryfikuj gdzie, skontaktuj się, obczaj koszty, jak będziesz miała środki zabierz psa i z nim jedź! Nie przejmuj się tatą. Rodzice zawsze wszystko dobrze niby wiedzą do czasu aż jesteś dorosły/a i zaczynasz rozumieć że i oni się mylą. Zdrówka dla zwierzaka.