Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? ten serial, już o wszystkim jest tylko nie o pływaniu, w każdym odcinku płyną jakieś 5 minut a potem długie dialogi/monologi/rozterki moralne, #!$%@?-bzdety, wszyscy chcą wszystkich okraść/pozabijać/oszukać. Mimo fajnych zarysów postaci serial nie ma się czym bronić w mojej opinii, z odcinka na odcinek po prostu nuda. Gdyby akcja przeniosła się na morze gdzie załoga walczy ze sztormami, urwanymi kabestanami itp to byłoby miodzio, pokazaliby trochę życia tych piratów a nie ciągłe walki lądowe. A tak to jest przerost formy nad treścią, oglądam na siłę mając nadzieję że się cokolwiek zmieni.

A ta mała czarna #!$%@? już tak długo że przewijam sceny w których się pojawia

#blacksails #seriale #gorzkiezale
  • 6
@Jemigrant: ale przeciez walka ze sztormami byla, abordaze i walki na morzu tez.. chyba nie oczekujesz, ze na takich wydarzeniach #!$%@? sie cala akcja serialu?Gdyby tak bylo to pewnie slyszalbym jęki: "tylko walcza ze sztormami i urwanymi kabestanami, do tego non stop walki na morzu i abordaze a fabuly zero" ( ͡° ͜ʖ ͡°).Moze i powinno byc wiecej akcji co sam przyjalbym z radoscia, ale to taki
@Bruce_Robertson zrobili z tego taki klon walking dead gdzie tylko końcówki sezonu pokazują trochę akcji, reszta to zapychacze. Chciałem popatrzeć trochę na takielunek itp, na początku nawet fajnie było, teraz jakaś bieda nastała. WINCYJ ARMAT!
@Jemigrant: Oj tam nie przesadzaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Black Sails jest mimo wszystko wiecej akcji.Ciekawi mnie bardziej co myslisz o 9 odcinku, ktory wydal mi sie takim troche zapychaczem.. uwazasz ze dadza rade pokonczyc wszystkie watki sensownie w jednym odcinku?