Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Ogarnąłem że dziś nawet fajna klawiatura była do wygrania za 1 miejsce na faceicie, postanowiłem że pogram i zobacze jak mi idzie, wskoczyłem do top 50, a kolejny mecz miałem w garści. Miałem, #!$%@?...Typ sie splakał po pistolu po stronie TT, blokował na mirage najpierw wejście na b od strony TT, a potem kuchnie po stronie CT i nikogo nie było na B, dodatkowo spamił na czacie info gdzie jesteśmy, jak udało sie go ominać to biegł za tobą i cie blokował, albo strzelał by cie wyspotowali. 35 fragów, 16:14 #!$%@? mecz. I #!$%@? z klawy którą mogłem realnie wygrać.

Da sie #!$%@? zgłosić by dostał bana na faceit?
https://www.faceit.com/pl/players/padd1 #!$%@? #!$%@?

#csgo #faceit ##!$%@?
LonelyBoy - Ja #!$%@?. Ogarnąłem że dziś nawet fajna klawiatura była do wygrania za 1...

źródło: comment_ny2q6HXuSQxJu1gWjfY7Rg3ny1NFnHuv.jpg

Pobierz
  • 9
@LonelyBoy: Zapomniałem dodać ze trollował od wyniku 0:1 dla przeciwnika, ugraliśmy force i jakoś to szło po stronie TT mimo ze dawał info, ale po CT cwel miał respa na kuchnie i tam blokował, i dawał info a już 5 piątka terro leciała na pełnym.
@riseno: Była akcja że bomba była pod B, on sie #!$%@?ł za zero na A. Splakał na mikro że mu nikt nie pomóg, więcej się już nie odezwał i zaczał trollować. Szczególnie upatrzył sobie mnie potem, bo jak widać mi zależało i ciągnąłem ostro gierke.
@HiHiHiD: lel gralem moze z 20 meczy i ze 2 razy mialem takie #!$%@? w teamie, za kazdym razem kick i dostawalem kogos normalnego. na faceit jak sie nie gra w 5 lub bez premium to ci random najczesciej wybiera serwer i mape. jak ktos wyjdzie to masz bota jak ktos troluje to nie mozesz go wyrzucić. na esea nie zdazylo mi sie zeby ktos nie mial mikro na faceit bardzo
@kuchwi: 7lvl a przestalem glownie dlatego ze ich ac nie dziala mi u mnie na komputerze a nie chce mi sie zakladac nowego konta za kazdym razem jak po kilku reportach kaza mi instalowac ac. moze wyzej z lvl jest lepiej chociaz z drugiej strony juz nie raz gralem ze w teamie byly osoby z 1lvl i z 8...