Wpis z mikrobloga

Wiem, że do #pyrkon jeszcze sporo czasu, ale może ktoś już ma pewność, że jedzie. Bo ja jadę pierwszy raz, będę 'cosplayować', ale nie biorę udziału w konkursie.
Piszę, bo jadę całkiem sama, w Poznaniu nigdy nie byłam i pomyślałam, że może chciałby mnie ktoś oprowadzić. Fajnie jeśli też by ktoś jechał sam na Pyrkon i szukał towarzystwa. Mam bilet na 3 dni, ale póki co planuję przyjechać tylko w sobotę, ale jeśli ktos miałby czas i chęć w inne dni ze mną się poszwędać to mogę przyjechać też w piątek/niedziele. Jeśli też nie znasz Poznania to razem się pogubimy, więc luz.
Ale spokojnie, mój cosplay nie będzie #!$%@? xD Zwykła, randomowa postać fantasy - miecz i czarne ubrania z pelerynokapturem. Podejrzewam, że w samym Poznaniu będzie więcej #!$%@? ludzi więc nie będzie nikogo dziwił mój strój np. na rynku.
Coś o mnie hehehe, lvl 23, śmieszek z gimbohumorem, prawdziwyrozowypasek, wczoraj robiłam pokazmorde i jestem wolna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to jeśli ktoś miałby ochotę 28-30 kwietnia pochodzić ze mną na samym konwencie jak i później skoczyć połazić na rynku, iść na piwo - cokolwiek to proszę pisać. Chętnie rozważę każdą propozycje xD Albo jeśli nie jedziesz na Pyrkon a i tak chcesz mnie oprowadzić to też zapłaszam sełdecznie xd
Jeśli sam będziesz cosplayować to już wgl zajebiaszczo będziemy robić wieś na mieście wspólnie.
#poznan
  • 19
@consummatumest: Gorąco polecam unikać ludzi w takich czerwonych pelerynach ze złotym krzyżem na plecach. Nie odpuszczą nikomu i będą dość natrętni. Generalnie będą chcieli ci dać wisiorek z matką boską i będą w dwie osoby przekonywać ciebie, że jest dla ciebie jeszcze szansa i żebyś opuściła to łono zła i takie tam cały czas zastępując ci drogę. Albo może tylko ja miałem takiego farta i coś takiego mi się przytrafiło xD
@consummatumest: Yep :D A byłem tam tylko turystycznie, pierwszy raz żeby zobaczyć jak ten pyrkon wygląda i w ogóle :D Na samym wyjściu mnie złapali ale nie tylko mnie, sporo było ich tam i męczyli większość ludzi wychodzących. Jak im pokazałam, że sam noszę krzyżyk od komunii i jestem wierzącym i uczęszczającym to jak poparzona od razu ustąpiła O.o wiem, dziwna historia xD