Wpis z mikrobloga

@lubie-grzyby-ale-one-nie-lubia-mnie: Fantastyczny wybór! :) Daj znać czy będzie ci walić w punkt, sporej ilości osób, w tym mi, po zakupie wali lewo-dół, ale to nie wina broni tylko chwytu, ten pistolet tutaj mało wybacza.

Jakbyś chcial sie bawic potem w IPSC to polecam na biezaco szukac ogloszen ze sprzedaza magów, bo od reki są cholernie drogie.

Dotrzyj go i niech służy długo :)
@lubie-grzyby-ale-one-nie-lubia-mnie: A, polecam tez spędzic troche czasu bawiac sie konfiguracja chwytu, aby znaleźć ten idealny. Ja mam bardzo duże dłonie i dla mnie idealny okazał się niesymetczny układ. L na tył, L na prawo (wnętrz dłoni) i M po lewej.

Do tego z HK-parts za 20$ możesz dokupić "Match Trigger Spring set" - robi mega robotę. Na YT jest dokładna instrukcja wymiany.
@tage: Na forum-bron w ogólnym temacie o SFP9 było. Nie przekopię się teraz przez te 30 czy ileś stron tam jest. Ale generalnie jak mówisz o biciu lewo-dół, to zapewne źle wciskasz spust (pchasz go w lewo) lub masz za mocny chwyt.

Jeśli tarcza dołączona do walizki jest ok, to nie powinno być problemu, jak masz możliwość to walnij ze staywu (choćby chałupniczo zrobionego) i zobacz wyniki. Do tego sprawdź na
@gorfag: mi nieco się poprawiło i na 100% to błąd operatora. Widać to szczególnie przy treningach z laserem.
Ale pierwsze strzały to z 25m ciężko było w tarczy umieścić.
To wina lekkich spustow od sportowych pistoletów.
Zysk broni lepiej strzela laik niż ktoś doświadczony na broni sportowej.
@lubie-grzyby-ale-one-nie-lubia-mnie w temacie celności itp. to nie sugeruj się niczym tylko zobacz jak się tobie wszystko układa na różnej amunicji, ja ostatnio zauważyłem że strzelając z mojego USP ammo S&B 7,5g 115 grs przestrzeliny są przesunięte w górna lewa ćwiartkę tarczy, a już z 8g 124 grs jest miodzio - najlepszą celność i skupienie miałem właśnie z takiej od Geco, w cenie też widać różnicę... A po pierwszych seriach właśnie na S&B