Wpis z mikrobloga

Mireczki z #poznan - polecicie dobrą i tanią knajpke w okolicy MTP ew cos w kierunku rynku, gdzie w weekend mozna zjesc obiad? Moze jakaś oferuje fajne zestawy lunchowe? Szukam też czegos ze sniadaniami, polecicie cos otwartego np. od 9, ze dobrymi zestawami sniadaniowymi?
  • 19
@burzopol: W Ptasim Radiu, do dań śniadaniowych masz wliczoną kawę albo sok, ogółem polecam, na obiad/lunch też.
Co do knajp niedaleko MTP to może być równie dobrze "Południe" ewentualnie "Manekin" czy "Kanjpka na fyrtlu" (wszystko na Jeżycach), jak i "Parma i Rukola" na Głogowskiej. Na Św. Marcinie jak się idzie na rynek to jest trochę food tracków, zawsze to też ekonomiczna opcja.
To tyle na teraz, może coś jeszcze wpadnie mi
Doskonale, dzięki, poprzeglądam oferty i na pewno coś wybiorę :) Najważniejszy jest czas, bo chce się urwać na chwilę z Motor Show by coś zjeść, wieczorne poszukiwanie piwa już będzie bardziej swobodne :)
@KiciurA: Na pewno trochę nas będzie, można mnie będzie wystalkować pewnie w którejś z ww. knajp jak będę jadł. Dla utrudnienia powiem, że nie wiem, o której wyjdę na obiad ;p
@KiciurA: A ja przy hostessach :D Mega słabo to wygląda, jak na targi wpada grupa napalonych sebixów i robią sobie fotki z hostessami n "hooverhanda". A na poważnie, to Mercedes w tym roku ma mieć stoisko 3 razy większe niż rok temu, więc będziesz miała co oglądać.
@KiciurA: Zazwyczaj gadżety, w postaci długopisów, krówek xD, breloczków czy rzadziej toreb pojawiają się na wszystkich stoiskach. No ale przyjeżdżać autem na targi, to nie wypada ;p