Wpis z mikrobloga

Przeglądałem kilka dni temu wykopaliska i znalazłem typka który streamował filmik z gry Oddworld: Abe's Oddysee.
Jak to zobaczyłem poczułem niepohamowaną ochotę zagrać =] Od razu pobierz i jazda, szybkie zejście na ziemię, zapomniałem ile trzeba się namęczyć...
Ktoś jeszcze pamięta naszego sympatycznego Abe'a?

#gry #sentyment #gimbynieznajo #klasyka #zrecznosciowe
piegu92 - Przeglądałem kilka dni temu wykopaliska i znalazłem typka który streamował ...

źródło: comment_fyuvLNidL27soxoHSJwb1xX50sUnQIYL.jpg

Pobierz
  • 19
@piegu92: Nie dalej jak dwa dni temu odpaliłem Oddysee jednak po krótkiej chwili zniechęcił mnie fakt, że przeszedłem grę wielokrotnie i znam każdy poziom na wylot. Wielka szkoda. Chciałbym przysiąść do tego tytułu od nowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@2phonepiotrus:
Też znam te poziomy, ale ponowne przyzwyczajenie się do reguł tego świata oraz do sterowania sprawia radość...
Kilku(kilkunasto?)krotnie to samo bo np jeden skok zepsułeś...
To ciągłe uczucie zagrożenia, ciągle coś chce cię zabić, zjeść, zastrzelić a muzyka pomaga trzymać w napięciu...
@piegu92: Bez znaczenia. W ostatecznym rozrachunku i tak przejdziesz dalej do chronionego obszaru, a odwiedziny w poszczególnych krainach posłużą Ci do zdobycia mocy i zniszczenia wszystkiego co się rusza na planszy. Ja zawsze zaczynam od Scrabani by jak najszybciej mieć za sobą ten koszmar (jeszcze większy w Exodus bo są tam te okrutne, zielone robaki :D)
@2phonepiotrus:
Wiem że tak czy siak przejde, ale chyba fabularnie twórcy "chcą" byśmy zaczeli od Paramoni...
Dla mnie gorsze, nie cierpie pająków a paramity mi je baaardzo przypominają...
co do Exodusa nigdy nie grałem więc będe miał pole do popisu...