Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!
Od roku pracowałem nad Samochodowym Flipperem i nagle dowiedziałem się, że mogę przegapić Steam Greenlight, który będzie niedługo zamknięty. Rzućcie okiem na moją grę i jeśli spodoba wam się koncepcja odbijania samochodów zamiast kulek w pinballu (+ oczywiście driftowania) to zapraszam do wsparcia pozytywnym głosem:
Link do Greenlight z trailerem video i obrazkami
Wygląda na to, że gra bardzo potrzebuje Waszego wsparcia;)

Gra jest trochę zakręcona i robiona z przymrużeniem oka. Trzeba naprawić samochód odbijając go od wszystkiego co się znajduje na planszy tak jak w pinballu. Klasyczne grzybki są tu mechanikami biegającymi po warsztacie. Wszędzie jeździ policja, taksówki i biegają przechodnie - i spróbuj tu podriftować w takim tłoku ;)

Gra jest robiona w Unity i zoptymalizowana pod mobilki. Będzie wydana na Steam gdy załapie się na Greenlight, a chwilę potem na iOS i Android. Mam nadzieję, że uda mi się ją pokazać na Pixel Heaven w Wawie i Digital Dragons w Krakowie.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania bo jestem autorem wszystkiego w grze oprócz muzyki;)

Tu kilka gifów pokazujących co się dzieje w grze:
Flippery
Driftowanie
Tuning samochodów
Wymiana odbijaczy
Pinball w ZOO
Jak wygląda plansza

#gamedev #steam #unity3d #pixelart #chwalesie #ios #android
PixelFlipper - Cześć wszystkim! 
Od roku pracowałem nad Samochodowym Flipperem i nag...

źródło: comment_pZR6Dp0jeDWqtsPC01fcz7r9h7VB8u4f.gif

Pobierz
  • 29
@dob3k: w grze musisz naprawiać i tuningować samochody. Do tuningu używasz narzędzi, które trzeba zebrać w sklepach [mini gra w zbieranie narzędzi]. Żeby otworzyć sklepy muszisz driftować wokół drzew [minigra]. Potem lecisz do jednego z trzech warsztatów i tuningujesz np. silnik [minigra w tuning silnika]. Gdy naprawsz np. akumulator to pojawia się bonus z krowami [minigra w odbijanie krów]. Jest też drugi tryb gry - dla tych co nabiją trochę coinsów
@PixelFlipper: Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi. Minigra na fliperach to przeniesienie (w przypadku fliperow) na dodatkowy maly ekran i tam jest jakas gra zrecznosciowa np platformowka czy strzelanka gdzie zdobywasz dodatkowe punkty. Dostac sie do takiej mini gry mozesz jedynie poprzez zbicie odpowiednich rzeczy na fliperze badz w odpowiedniej kolejnosci. Po skonczeniu takiej mini gry powracasz do gry wlasciwej