Wpis z mikrobloga

No hejka murki z tagu #leagueoflegends, chciałbym was prosić o jakieś porady jak przełamać losing streak. Jakoś ostatnio odbiłem się od serii do platyny i lecę cały czas w dół.. Wprowadziłem sobie ograniczenie do jednej przegranej dziennie więc pomimo tego, że chce mi się cholernie grać to gram tylko meczyk dziennie.A pomimo tego sięgam już dołu G2. Jakieś same unlucky gierki - albo ja trolluje albo gierka wyślizguje się z rąk pomimo pełnej kontroli objectivów. Niby #!$%@? na tą grę, no ale przypał tak po 7 latach grania nie mieć nadal platyny (Nie mam #!$%@?) także chciałbym się jakoś poprawić a boję się, że skończy się jak w zeszłym sezonie gdzie po przegranej serii do platyny spadłem aż do G5. Jak ktoś ma jakąś rade głupią czy mądrą to poproszę.
Pobierz MikiBomba - No hejka murki z tagu #leagueoflegends, chciałbym was prosić o jakieś por...
źródło: comment_n3VvSHisS7vKFcHUz4IPOF792zZo3A9M.jpg
  • 19
@Mega_Smieszek: Niestety nie pomaga, nie idą ani zabawne postacie ani freewin Ivern ani nawet mój ulubiony Xerath. A grając jakimś ryzem, renektonem czy dariuszem to bym się prędzej zrzygał niż wytrzymał cały mecz.
@MikiBomba: graj championami z mety, xerath jest niemobilnym syfem, nie skarujesz solo nawet jak masz 20/0, ivern dobry, ale bez dmg, wiec w lesie teraz shaco albo lee, na midzie polecam fizza, oneshotuje wiekszosc champom teraz, a jak nie to cos co ucieknie ma obrone inaczej nic nie ugrasz
@MikiBomba: nie licza sie staty czy buildy, liczy sie myslenie - staraj sie teamem pingami manipulowac, po ace bierzesz turret albo dwa, ewentualnie inhibitor, jak wrogom zostaje sekunda do zrespienia to wy juz musicie isc na barona, zrobic go, i cofnac, czyms takim zazwyczaj konczy sie gre w bronzie-goldzie. pamietaj ace beda sie dziac po obu stronach, pytanie ktora druzyna zrobi z tego ace uzytek jako pierwsza :)
@KrulWykopu: No właśnie to bywa problematyczne. Bo callowanie czegokolwiek w goldzie to udręka. Każdy ma inny pomysł na grę, więc jedyną metodą na zgranie drużyny jest złapanie ich za mordy od samego początku meczu. Ja niestety tego nie potrafię, budowanie pozytywnej atmosfery i wysokich morale - w tym jestem dobry, ale niestety nie potrafię wywalczyć sobie jakiegoś autorytetu. (Nawet jeśli jestem jedyną grającą osobą w drużynie)