Wpis z mikrobloga

@FightMaker: eskadra bombowców nurkujących
Jedna przyjęta bomba
by storpedował mój dym
Co. Jesteś na 6 tierze, widzisz samoloty 8 tieru lecące na ciebie- rób dym i tyle. Albo lataj z flagami na detonacje non stop.
@FightMaker: No jak gniewnym nie umiesz torped puszczonych na ślepo ominąć, to ja nie wiem :)
Robisz dym i omijasz, to nie jest trudne. Gość musiałby mieć naprawdę farta, albo być prosem, żeby trafić. Poza tym- jedną torpedę przeżyjesz na bank, dwoma nie trafi.
@Budo: No nie do końca na ślepo, bo miał je zawieszone bezpośrednio nade mną prawie. Nie trzeba być prosem, aby zgadnąć moją ostatnią pozycję. A aby pozostać w dymie i nie zostać wykryty, musiałbym zwolnić do 1/4 prędkości. Wówczas ominięcie torped staje się problemem.
@FightMaker: Jeśli samoloty są za blisko, to torpedy się nie uzbroją. Skoro walnie z dystansu to znaczy, że masz wystarczająco czasu nawet stojąc w miejscu (zakładając, że w ogóle trafi, to nie jest takie łatwe). Wierz mi, na bliźniaku gnewnego mam ze 300 bitew zrobionych i umiem omijać torpsy :). Jak chcesz ryzykować bardziej, to oszczędź dym, ale odpal speed boost i zacznij ostro zwrot robić w stronę samolotów. To mocno
@Budo: W kolejnej bitwie mnie tyrał Saipan z jego 9-cioma bombowcami naprowadzanymi laserowo na cel. W jego przypadku nie ważne, czy bomby spuszczasz z alta, czy nie to i tak mają ten mały okrąg. Prawie mnie zatopił zadając chyba 11k dmg. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzecz jasna to się odnosi już do innej bitwy. Tamten to był Lexington.