Wpis z mikrobloga

Dużo informacji, że aktualny bter to scam. Zastanawiałem się nawet nad przelaniem na jakieś NXT, ale do wypłaty chcą zdjęcie dowodu, a jeśli to scam, to słabo.....
yhy


Po raz ostatni Ci przypomnę co pisałeś na jesieni: " Nie będę udzielał się na tagu, chyba, że ktoś mnie poprosi o pomoc " A Ty nadal nadajesz, piszesz swoje brednie i wymysły. Ostatnie ostrzeżenie, a potem poleci coś co Ci się bardzo nie spodoba, a wiele rzeczy wiem o Tobie takich, które Ci się nie spodobaj jeżeli je tu umieszczę. Tak samo nie spodoba się US, UOKiK kilka rzeczy (
@S_Rybka rybka. Wez #!$%@?. Idz i sobie skarż. #!$%@? mam na to. Spojrz w lustro lepiej i pomysl czy jestes normalny czy raczej masz cos z garem. CoTy admin wykopu ze decydujesz kto tu pisze a kto nie? Pamietaj ze mam jeszcze screenyz Twoich ostatnich wpisow pajacu. Idz i sobie pisz donosy do wszystkich organow. Kurde z gorszym kretynem od Ciebie nie mialem do czynienia. Niepisz do mnie bo nuemam ochoty czytac
@drygib on mysli ze nikt niewie kim on jest. Przyjdzie co do czego to sie mocno zdziwi. Strasznie konfliktowy gość. Moim zdaniem musi mieć jakies zachwiania osobowości i ogólnie problem z własna psychiką.