Wpis z mikrobloga

Siema
Mam dwa pytania:
1. Zamówiłem dziś Oneplus 3T Black edition płatność przez podpiętą kartę na koncie paypal. Aktualnie status na koncie ING jest blokada pieniędzy. Kiedy pieniądze trafią na konto oneplus i dostanę informację o aktualizacji mojego zamówienia?
2. Jeszcze dziś rano pisało "Ships within 6 days", a jak zamówiłem 10min temu to już pisało "Ships within 14 days". Ci co zamawiali już OP3T, faktycznie tak długo będę czekał czy raczej szybciej dostanę?
#oneplus3t #oneplus3
  • 10
właśnie sprawdziłem status payment received > kolejny status to przewidywana wysłka 18 kwietnia do tego czasu chyba się nic nie zmieni :D może się ktoś orientuje czy dadzą radę wysłać wcześniej :)
@Kaolin28: ja też nie miałem, pisałem do supportu, ale nie mogłem się z nimi dogadać, więc olałem. Telefon przyszedł dzisiaj rano.
Musieli mieć dostawę skoro tak przyspieszyli z wysyłkami. Jutro dostaniesz swój egzemplarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2219zł za wersję 128GB black, razem ze szkłem hartowanym curved 3D za 20e. Najtańsza wersja bez szkła hartowanego, telefon 64GB zapłacisz 1900zł