Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co te #rozowepaski to ja nie wiem... #logikarozowychpaskow mnie przeraza, a w tym wypadku #logikabordowychwsteg

Moja ciotka stała bywalczyni sabatów, zapalona feministka lvl krotko obcięte bordowe włosy mieszka w tym samym bloku co ja - dosłownie naprzeciwko mnie. Wróciłem wczoraj po siłowni zmęczony do mieszkania i wpadła ciotka na "kontrole". Z racji, że mieszkamy blisko siebie to wpada raz na jakiś czas szpiegować i zdawać relacje mojej mamie czy aby się nie staczam w tej warszawce.
Wizyta jak wizyta, wszystko normalnie aż do czasu. Pyta się mnie gdzie byłem, że taki zmęczony przyszedłem - grzecznie odpowiedziałem, że to po siłowni. To był błąd... Od razu paplanina, że ta siłownia zrobi ze mnie troglodytę i zamiast łazić tam powinienem się za dziewuchami uganiać - dalej to już kolejne morały i inne ścierwa życiowe leciały. Miałem już dość jej kwakania to grzecznie jej odpowiedziałem, że nie będę się uganiał za dziewczynami bo przecież to wbrew jej życiowym ideałom.
Że jak to facet ma podrywać kobiety skoro mamy równouprawnienie, parytety i inne feministyczne bzdety za które nie raz transparentami na ulicy wymachiwała. Styki jej chyba wtedy nie zgrały, lekko się zawiesiła i próbowała coś tam wydukać aby obronić za wszelką cenę swoje pierdy zbiorowe puszczane z głośników na zebraniach w starej bibliotece. Z racji, że byłem u siebie i miałem dość jej stękania to poprosiłem ją aby już sobie poszła - otworzyłem jej drzwi i nara. Dziś kuzynka przyszła i poinformowała mnie, że jej matka obsmarowała mnie u połowy rodziny jaki to ja nie jestem cham, szowinista, seksista, męska świnia i inne synonimy tego wyrażenia dodając od siebie dla ubarwienia historii i podkreślenia jej strat moralnych, że prawdopodobnie ćpam i skończę w kryminale xD

Macie jakiś pomysł na zemstę? Coś mocnego, żeby jej żyłka z wrażenia strzeliła i miała realne powody aby mnie obrażać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 10