Wpis z mikrobloga

Wracamy do starych zabaw i odpalam kolejne #glupiewykopowezabawy, część 732613291 ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj na tapetę bierzemy temat #gry i mam związane z tym #pytanie - czy macie grę, do której wracacie pomimo upływu lat? Jeśli tak to jaką i dlaczego? Osoba, która zbierze najwięcej plusów otrzyma ode mnie nagrodę niespodziankę o wartości 50 złotych! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klasycznie zacznę zabawę osobiście... Ode mnie wpada #warcraft3 - pomimo upływu dłuuuugich lat nie nudzi się ani trochę, nie męczy grafiką, ma fantastycznych aktorów, którzy podkładają głosy, genialną fabułę, która mimo tego, że przeszedłem kampanię dziesiątki razy, to cały czas odkrywa przede mną kolejne tajemnice. Jest to zdecydowanie gra, która wpisała się na kartach historii wielkimi literami i przebiła się poza ekrany komputerów... Aż się łezka w oku kręci, że minęło już tyle lat od jej premiery!

#hophands #wygrywajo
HopHands_pl - Wracamy do starych zabaw i odpalam kolejne #glupiewykopowezabawy, część...

źródło: comment_DZqn3kIn1uplqFbMCXNULnPu66UQTq3V.jpg

Pobierz
  • 33
@HopHands_pl: Oczywiście seria Gothic. Dorwałem się do niej dawno, dawno temu, a potrafię cały czas do niej powracać, pomimo upływu lat. Świetne wykonanie pierwszej części jak na tamten czas, niesamowity klimat drugiej i po mimu wielu niedociągnięć super zabawa w trzeciej- nie żałuję ani minuty, którą poświęciłem grając w to cudo. Najlepsze jest to, że nie musi za mnie przemawiać nostalgia, żeby tak dobrze ją oceniać.
M.....o - @HopHands_pl: Oczywiście seria Gothic. Dorwałem się do niej dawno, dawno te...

źródło: comment_tOxbeujIZxA9yIZzBcE2WRkPCRKZEzBd.jpg

Pobierz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.