Wpis z mikrobloga

Wreszcie obiecany wpis... ( ͡º ͜ʖ͡º)
W weekend naturalnie serdecznie zapraszamy na piwo, które zapowiedział Sepang, ale że żacy wybitnie aktywni to już w czwartek rozgrzewka. ( )

Jutro (czyli właśnie czwartek) o 20.30 chętni stawiają się na #krakowpiwo w plener na #msagh
Tak, wiemy że to środek tygodnia, ale studenci muszą piwkować w czwartki, bo w piątek wyjeżdżamy po słoiki, więc nie damy rady inaczej. Meeting jednak na pewno się odbędzie, kilka sław już potwierdziło swą obecność.

Punktem zbornym będzie któraś z ławeczek, ale dopiero na miejscu wyjdzie która. Śledzcie wpis, a zwłaszcza aktywność Mastera i moją, bo na miejscu docelowym będziemy już prawdopodobnie ok. 19., ażeby zająć ławeczkę. Można naturalnie dołączyć.

W przypadku deszczu takiego jak dzisiaj (środa) sprawa może zostać odwołana, chyba że ktoś nas ugości na korytarzu akademikaXD Z dobrze poinformowanych źródeł wiem jednak, że pogoda nas nie wystraszy.

Wołam ludzi ze spamlisty, chociaż z wiadomych względów nie wszystkich.

#krakowpiwo
idol89 - Wreszcie obiecany wpis... ( ͡º ͜ʖ͡º)
W weekend naturalnie serdecznie zapras...

źródło: comment_VptsK5ExQuq0vvujxZ3bSffLH8HBQqJ4.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@noriad: Nie do końca zrozumiałem, co chciałeś przekazać.

Wszystkie wymienione przez Ciebie lokale są w pobliżu siebie (na miasteczku właśnie). Studio aktualnie jest nieczynne. Raczej zapatrujemy się na Filutek, bo to typowy bar/pub. W Zaścianku często są inne wydarzenia: koncerty, dyskoteki, szanty (np. dziś koncert dla kuców ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
  • Odpowiedz
@idol89: No właśnie chciałem przekazać, że Zaścianek też mógłby być jako miejsce awaryjne, ale że ja nie stamtąd, to nie wiem co tam się dzieje dzisiaj, bo pamiętam jedynie, że jak nie ma imprez, to też można tam siąść przy piwku :) A po prostu nikt Zaścianka nie wymienił, to mi się zaczęło roić, że może to o inne miasteczko w ogóle chodzi :P
  • Odpowiedz
@noriad: Widać większość od razu go dzisiaj skreśliła, może innym razem. Ot, na jego stronę spojrzałem; też nie znam już repertuaru na pamięć. ( )
  • Odpowiedz
@idol89: spoko-luz :) Ja tam u Was i tak bywałem tylko w Studiu, okazjonalnie w Zaścianku, na jakiś koncertach, w Filutku nigdy nie byłem, stąd moje wtrącenia :)
  • Odpowiedz
Wszyscy, którzy wyrazili jakiekolwiek zainteresowanie, czyli: @von_Schuttenbach: @DesuDeluxe: @noriad: @Jackey: @Colek: @Gunove: @pieczarrra: @Orzel: @bartdziur @GoodPain: @ratemypoo: @ami1410: @papier96: @Kresca


KEKEKEK Chyba Was pogięło ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak od wczoraj twierdzimy, pogoda nas nie złamie na pewno. Start o 20:30. We wpisie damy znać, gdzie jesteśmy.

Ja wespół z @MasterSoundBlaster (można dołączyć) będziemy o 19:30,
  • Odpowiedz