Wpis z mikrobloga

@McKohones: Rosja- wystarczy. Acha- i media kłamią a Rosja jak zawsze na plusie - bo jest święta. W kóncu MAtuszka Rosija- a jak nie to: o zoba jaki9e z nas kozaki świecie- Rosja
@IncestuousFist: @WidarX:

To jest WOJNA. Tam nie ma uprzejmych gestów, tam się zabijają. Zabijają się wszystkim co mają. Cieszą się zabijaniem, bo przez to sami nie giną. W tym przypadku wydaje mi się że to nie Assada sprawka (brak logiki, skoro zaczęli zwyciężać w Hamie), ale wcześniej z pewnością gazował rebeliantów. Ale też z drugiej strony rebelianci gazowali rządowych. A że tylko z jednej strony przechodzą zdjęcia zagazowanych do masowego
@jagodnik: Tylko ta wojna się różni od wojen w latach 90, tym że to chyba najbardziej medialna wojna. Mamy twittera, mamy media które czerpią z tego dane i karuzela się nakręca. A ze zdecydowanie "umiarkowanie demokratyczni rebelianci" maja lepsza prasę i propagandę, to wyskakują takie kwiatki jak 8 latki relacjujace wojnę na twitterze czy bohaterscy lekarze, walczący z krwiożerczym assadem bombardującym wszystkie możliwe szpitale.
Mamy Jemen gdzie wszyscy maja w dupie
@jagodnik: po prostu za dużo błedów merytorycznych i w wyciąganiu wniosków popełniłeś- żeby mi się chciało pisać, w jak głębokiej dczarnej dziurze mentalnej jesteś- chciałem być miły
@WidarX: czyli nie przedstawiłeś żadnego argumentu, z resztą tak samo jak w całej dyskusji. Generalnie piszesz podobnie jak ludzie komentujący na Onecie czy tam innych wpolityce.pl więc moje oczekiwania wobec Ciebie były za duże, mój błąd.
@WidarX kup słownik (vide "odniusł"). Jak skonczysz gimbaze i trochę hormony przestaną pracę mózgu zakłócać to może coś jeszcze z ciebie będzie. Jednak dyskusja która prowadzisz póki co to zero faktów, same ogólniki doprawione przeciśnięty ego. Pozdrawiam i proszę nie rób spamo-śmietnika z dyskusji bo mały włos i na czarną listę bym Cię dopisał.
@Reakcjonista: Po pierwsze wali mnie twoja "czarno listo"- po drugie przejrzyj swój wpis do mnie i ile literówek narobiłeś, a po trzecie- nie ucz ojca dzieci robić lewacka mołdo ( ͡º ͜ʖ͡º)